Direc-t

axlewurm demiş ki:
patlama yapamd-hmm bence yapması gereken yerde-müziğini gerçekten sevebilecek insanların arasında iyi bi patlama yaptı...bence geriye kalan sadece müziklerini geliştirmektir,daha çok kitleye ulaşmak değil
gerçi daha çok kitleye ulaşmalarını tabiki isterler ama 'daha çok kitle'den kastım-bknz (mvö-duman..)aslında her grubun var bu tür saçma hayranları ama direc-t henüz o 'daha çok kitle' tarafından keşfedilmemiş durumda-allahtan :D
kesinlikle.

tycha sonuna kadar katiliorum bu fikrin bu arada direc-ti gercekten arkadalsrima cevreme fln sordugumda hepsi o kim ya die yaklasioo ama aadamlar hakikaten kaliteli muzik yapiolar ve eminim daha ii yerlere gelceklerr e yalniz manga hakkindaki dusuncen yalis ozaman morveoteside suan kotu demen gerek onlarda krala cikti veya bi ara sebnem ferah bunlari gozzarda etme lutfen mangada suan kaliteden taviz vermeyen bi gurp cok ii yerlere geldiler..nese buda benim dusuncem yanlissam sole cnm ok

hmm geçen gün direc-t in cd sini aldım. pek fark yok :D :D ama hidden track var. opera (namı değer; do) .... ama ben bonus olarak odun aşkı isterdim..

ya bence smells like teen spriti çok güzel çalamadılar kızmayın ama çok güzel olmasını beklemiyodum çünkü o şarkıyı güzel coverlayanı henüz hayatımda görmedim :)

scottweiland demiş ki:
bi konserlerine gidersen mutlaka istek yap nirvana falan diye; gelende lithium'u çalıyorlar, onu istersen kesin çalarlar. :)

cumartesi saklıkentte dinleyeceğim,o zaman durum müsait olursa isterim :)
smells like teen spirit çaldıklarını söylemişlerdi,demek lithium da var!güzel.

neverlasting demiş ki:
ya bence smells like teen spriti çok güzel çalamadılar kızmayın ama çok güzel olmasını beklemiyodum çünkü o şarkıyı güzel coverlayanı henüz hayatımda görmedim

haklısın aslında,kızacak bir şey yok.bence de bu parçayı coverlamak kolay değil.parça zor değil aksine çok kolay ama önemli olan ruhunu verebilmek.bu da kurt farkı işte:)[/quote]

Tsunami için olan konserde gitar kırıldığını bilmiyordum. eğer doğruysa her ne olursa olsun böyle özel bir anlamı olan günde gereksiz şovlara ve israfa gerek yoktu sanırım. :roll:

Geri