Direc-t

slm

bence direc-t dinlemek bir ayrıcalık bir müzisyen olarak hoşuma giden herşeyi dinliyorum ama bir şey varki bence tanıtımı çok çok az yani bilenler seviyo dinleyenler ilk bu nelan çok ii diyo yani bence kurban ötesi bir grup olacaklarını düşünüyorum en azından manga kadar tanıtılsalardı şimdi liste başlarını oynarlardı tabii bu benim fikrim ...

:D he bide smells like dinledim ii di yine kendi tarzı ile söledi yani direc-t dedim dinler dinlemezşu aptalca olaya kafam karıştı okurken ya arkadaş nasıl olacak bu nirvana coverları ?normal çalsın adamlar işte konserlerde ne güsel gaz
oluyo ben direc-t cover ları diil
direc-t müziği dinlemek istiyorum bence türkiyee iii bir yerleri olcak ...
ama bu grubuda coverlara yöneltmeyin lütfen

Re: slm

him21 demiş ki:
he bide smells like dinledim ii di yine kendi tarzı ile söledi yani direc-t dedim dinler dinlemez şu aptalca olaya kafam karıştı okurken ya arkadaş nasıl olacak bu nirvana coverları ?normal çalsın adamlar işte konserlerde ne güsel gaz
oluyo ben direc-t cover ları diil
direc-t müziği dinlemek istiyorum bence türkiyee iii bir yerleri olcak ...
ama bu grubuda coverlara yöneltmeyin lütfen

arkadaşım,tek albümü olan bir grup 2 saat boyunca başka ne çalabilir?tabiki de grubu covera yönlendirmiyoruz ama şu da var ki ellerindeki besteler bir konser boyunca yetmez yani süre dolmaz bu durumda muhakkak cover yapmaları gerekir,öyle değil mi?
olayın biraz da bu yönünü düşün bence...
eyvallah

ellerinde yeterince beste var fakat herkesi bilme ihtimali daha yüksek olan parçaları çalmaları daha doğru olacağından cover çalmaları doğru birşey. ancak albümde cover olmamasından yanayım konserlerde iyi böyle.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

tripsu demiş ki:
bana çok fazla nirvana özentisi gibi geliyo bu grup....o yardım konserinde de s.l.t.s'nin sözlerini sonlarda salladı sanki biras....bilge miydi solistin adı?!o bence solist değil vokalist olmalıydı,arka vokal yapan bi kişilik olmalıydı ya da tüm şarkı boyunca nakaratta yaptığı gibi bağırmalıydı....çünkü bi tek bağırınca eğlenceli oluyo bana göre; diğer türlü söyledi mi çok çırtlak bi sesi var ve çok kulağımı tırmalıyo...hani bağırınca herkesin sesi çırtlak çıkar ama bu adam keeemaaanlaaar çaağğlldığığııığ derken bööle sinirime dokunuyo resmen :)

Solist ile vokalistin ayrımını yapamıyorsun dikkatini çekerim :!:
Bilge muhteşemsin.Ah boyun biraz daha uzun olsa :twisted:

slm

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

slm

bu bana yapılan sansür gibi kırmızı yazılarla yazılan uyarıya şöle cevap vericem türkçeyi kullanabiliyorum en az sizin kadar sadece bilmiyordum böle bir yasağın olduğunu görende beni direc-t ye küfür etmiş sanacak direc-t yi seviyorummm çok iyiler...

SecondBorn demiş ki:
dinlemezsin olur biter
sevmemene rağmen bu kadar bilgin var garip değil mi?

ben zaten bu grubun hayranı değilim...ama arkadaşlarım dinliyorlar...hatta topu birden bilge hayranı....herneyse...bu başlığın herkesin eleştirisine açık olduğunu sanıyordum...ve eleştirinin sadece övgüler yağdırmak olduğunu bilmiyordum çok özür dilerim senden....madem sen öyle dedin, dinlemiycem...

dün gece saklıkent'de hiç de tatmin edici bir performans olmadı bana kalırsa.grup gayet iyiydi ama çok kısa kaldılar sahnede.neden öyle oldu?
herkes cover deyince ben de ciddi anlamda bir şeyler bekledim ama sadece lithium çaldılar cover.
ama bu şekilde devam ederlerse eminim ki çok yakında daha uzun performanslarını da izleyebileceğiz.

Geri