Direc-t

tripsu demiş ki:
SecondBorn demiş ki:
dinlemezsin olur biter
sevmemene rağmen bu kadar bilgin var garip değil mi?

ben zaten bu grubun hayranı değilim...ama arkadaşlarım dinliyorlar...hatta topu birden bilge hayranı....herneyse...bu başlığın herkesin eleştirisine açık olduğunu sanıyordum...ve eleştirinin sadece övgüler yağdırmak olduğunu bilmiyordum çok özür dilerim senden....madem sen öyle dedin, dinlemiycem...
başlık tabi ki herkesin eleştirisine açık ama dikkat edersen yöneticiler tarafından da silinmiş mesajın yani "iğrenç!kulak tırmalıyo!!" gibi rencide edici eleştiriler yapılmaması gerekiyor ;)
Geçen gün türkçe'deki yayının tekrarı vardı..... cidden çok eğlenceli bi programmış :D (pudding ;) )

ben bu konseri kaçirdigima çük üzüldüm..nasil unuturum ya...sevda vurunca basa öyle oluyo iste...bugün oturup direct dinleyecegim sadece(affedersin rojhan)..

yaş sınırı ve aynı vakit başka konserlerin olması seyirci potansiyelini azalttı ama ambiyans gene de iyiydi (yayıla yayıla bilge'yi sömürdük :) )
alex 'e saygılar sevgiler. özgüüüür :) seni gidi gidi :))

Şirin adamlar işte ne denilebilirki... "Hasret" parçasını cover lıyacaktık ama sözler çok aksak gidiyor bir türlü ayak uyduramadım daha çok dinlesem yaparım gerçi...

direc-t'nin tamamı ingilizce sözlü bir albüm yapmasından yanayım.açıkçası yaptıkları müzik türkçe olunca pek güzel olmuyor.ingilizce bir albümle çok daha iyi bir yere gelebilirler.

yener demiş ki:
direc-t'nin tamamı ingilizce sözlü bir albüm yapmasından yanayım.açıkçası yaptıkları müzik türkçe olunca pek güzel olmuyor.ingilizce bir albümle çok daha iyi bir yere gelebilirler.

kesinlikle katiliyorum. bilge nin cok saglam ingilizce background ı var ve bunu degerlendirmemek buyuk bir kayıptır...

slm

valla arkadaş öyle ingilizce albüm yapsınlar diye söylemekle olmuyor ama yinede hoş olabilirdi ...
ama ilk önce bir türkçe albümle tanınsınlar türkiyede sonra öyle birşey olabilir bence çünkü malesef bazı dinleyici arkadaşlar ki; bu bir kitle müzikten sadece eğlenmek gerektiğini anlıyor oysa müzik duyguları dışa vurabilme yeteneğidir çoğu zaman ...
Ellemeyin adamlar çok iyi gidiyor sadece tanıtım az okadar... ;)

Bence iyi bir grup yedikule zindanlarında ingilizcede okudular oda çok iyidi zaten solistinin sesi güzel ama şarkılarıda güzel yani benim hoşuma gitti albümü almayı düşünüyorum dream tv de bayağ sık çıkıyorlar...:eek:)

Re: slm

him21 demiş ki:
valla arkadaş öyle ingilizce albüm yapsınlar diye söylemekle olmuyor ama yinede hoş olabilirdi ...
ama ilk önce bir türkçe albümle tanınsınlar türkiyede sonra öyle birşey olabilir bence çünkü malesef bazı dinleyici arkadaşlar ki; bu bir kitle müzikten sadece eğlenmek gerektiğini anlıyor oysa müzik duyguları dışa vurabilme yeteneğidir çoğu zaman ...
Ellemeyin adamlar çok iyi gidiyor sadece tanıtım az okadar... ;)

müziğin ilede türkçe olması gerekmiyor.direc-t kendi müziğini ingilizce olarak yayınlasın türkiye'de yine satar.benim demek istediğim ingilizce bir albümle dış ülkelerde de isimlerine duyurabilirler.zaten türk grup ve sanatçıların en büyük eksiklikleri içe dönük ve yalnız türkiye piyasasına göre albümler yapmaları.

yener demiş ki:

kesinlikle katılmıyorum
müzik evrenseldir ve istediğin duyguyu istediğin dilde verebilmen lazım tabi ben Türk üm ve bana bu duyguyu Türkçe'de daha kolay veriyorlar. tüm albümlerinin sadece Türkçe olması dileğiyle ;)

SecondBorn demiş ki:
yener demiş ki:

kesinlikle katılmıyorum
müzik evrenseldir ve istediğin duyguyu istediğin dilde verebilmen lazım tabi ben Türk üm ve bana bu duyguyu Türkçe'de daha kolay veriyorlar. tüm albümlerinin sadece Türkçe olması dileğiyle ;)

saygı duyarım ;)

ben sadece direc-t'nin yurt dışında kendi müzikleri ile çok başarılı olabileceklerini düşünüyorum.yurt dışında başarı için ise sözlerin ingilizce olması çok önemli.

türkçe sözlerle yurt dışında başarılı olan biri var mı :?: veya kaçımız bir fransız bir alman bir japon grubu dinliyoruz sözler ingilizce olmadıktan sonra :!:

Geri