Direc-t

InfazTeam demiş ki:
Adamın sesi çok iyi de şarkıları Manga'ya göre çok vasat...

manga çok iyi de direc-t vasat,öyle mi?endüstriye kurban bir dinleyici daha!

InfazTeam demiş ki:
Direct daha mı başarılı?

kesinlikle daha başarılı,manga kadar reklamı olmadığı için o kadar ortalıkta görünmüyorlar.
hem vazgeçin artık direc-t'i başkalarıyla karşılaştırmaktan.tarzıyla,müziğiyle bir tanedir direc-t.

Ben Direct de dinliyorum ,şu an Türkiye'de kalburüstü rock gruplarından birisi ama Mangayı da bu kadar çabuk harcamayalım adamlar kolay gelmediler bu aşamaya...

bence de..ikiside işlerinin erbabı olma yolunda emin adımda ilerlemektedirlerr..nedemeye kıyaslarız ve neye birinden birine bok atmak zorunda hissederiz kendimizi nedir bu pskolojinin açıklaması?bilen varmıdır..

manga ile yaptıkları müzik türü bile aynı diil ...siz ne diyosunuz hala? zeki mürenle Direc-t nasıl peki?hangisi daha iyi..bırakın şu iyi bu iyiyi.. karşılaştırma yapmayı.adamlar çok iyi müzik yapıyo ve bunlardan az war..biraz destek verseniz diyorum.. bi de bişi daha albümlerini aradım bulamadım yaa..anlaşamamışlar mı müzik şiketiyle noolmuş öle bişi işte..alanlar nasıl almışş..

aa bide 7kule zindanlarındaki konsere gidenler var mı içinizde? orda tam aşık oldum adamlara...çok feci çoşturdular bizi... nirvanadan smells like.. ı çaldılar ve milletin halini görmeliydiniz.herkes birbirinin üstünde ...çok eğlendim.kendilerine çooooooookk çok müteşekkirim:)

maNga ile direc-t ayni piyasa içinde olsalarda..saglam dinleyici kitleleri birbirinden farklidir..

ayrica grubu bilgenin sesi üzerinde odaklamayin derim..ortada bir grup var..basarili sözler var..yani sadece bilgenin super sesi var die direc-t olusmadi!!!

pudding demiş ki:
maNga ile direc-t ayni piyasa içinde olsalarda..saglam dinleyici kitleleri birbirinden farklidir..

ayrica grubu bilgenin sesi üzerinde odaklamayin derim..ortada bir grup var..basarili sözler var..yani sadece bilgenin super sesi var die direc-t olusmadi!!!
manga ile direck-t kıyaslanamaz ve çok ayrı yerlerde bence. manga hiç bir şeye benzemiyor. direck-t' in yaptığı bu mükemmel müziğin yanında, manga gürltüden öteye gidemez

valla direc-t çok güzel ama manganında bi iki şarkısı iyi ya hele veganın iz bırakanlar unutulmaz şarkısını iyi düetlemiş vegayla manga

Geri