Direc-t

gatorgrup demiş ki:
yaaa çok basarılı bir grup ama herkes alexi geçio halbuki dırec-t in basları mukemmel...........
Derya'nın başı nasıldır öyle değil mi.Bazı parçalarda da sadece bas kullanılan bölümler var iyi oluyor.Her ne kadar kendisi sessiz olsa da bası konuşturuyor .

Walla konserleri arttırmanız lazım abi yazdan yaza bekelemeyelim sizi.Bide acıkhavada olmuyo abi.Fanta konseri güzeldi hayvan gibi de pogo yaptık. :deli Hatta bizim isteğimiz üzerine "smells"i çalmanız çok güzeldi ama sizden sonra bizi nerdeyse döve döve dışarı attılar.Biraz daha fazla konser verin de biz de daha çok "Grunge Ölmedi" diye bağıralım.Nasıl hoş olmaz mı? :D

ames demiş ki:
ya walla ben duyduğuma göre çok ukala bir insanmış ama ben öyle görmedim kendi halinde ve doğaldı
bilge mi ukala??görebileceğiniz en mülayim insanlardan biri bence..sürekli şarkı söylenmesi dışında bi arızası yok :) hep söylüyo hep..:) ayrıca görür görmez "kova" burcu olduğunu anladığım kova fenomeni..

arkadaşlar size süper bi önerim var.direc-t in internette dolaşan bi 7 şarlkılık demo benzeri kayıtları normal pek de ii olmayan bi çeimleri var wooden love in fransızcası var ama aşkım yok un ingilizcesi var süper kesin bulun bi yerlerden dinleyin...

soz zamanlarda dönüp dönüp dinlediğm 2 kasetten biri...
ellerinize sağlık......
olimpos 1 numara....
kaseti aldığıma hiç ama hiç pişman olmadım
tebrikler...........:)

Geri