Direc-t

sizi sevmeye başlamıştım.bi de olimpos aşığı olduğunuzu öğrendim ya daha ne isterim.
biz de hayatı kadir'in yerinde bulduk....

Asıl İstanbul'da konser var mı?
İstanbulda Direc-t'i bekleyen azgın bir grunge kitlesi var.Biraz pogo yapalım :zipla (Tabi herzamanki gibi manita hesabına konsere gelenler yüzünden atılcaz ama takan yok) :metal

direc-t konser takvimi

23 Eylül 2005 - Cuma
Opus Bar (Alsancak - İZMİR)

6 Ekim 2005 - Perşembe
Balans Music & Performance Hall
Balo Sok.No:22 Beyoğlu

23 Ekim 2005 - Pazar
Balans Music & Performance Hall
Balo Sok.No:22 Beyoğlu

27 Ekim 2005 - Perşembe
Babylon
Şeyhbender Sokak No:3 Tünel-Asmalımescit

UnicorN demiş ki:
Asıl İstanbul'da konser var mı?
İstanbulda Direc-t'i bekleyen azgın bir grunge kitlesi var.Biraz pogo yapalım :zipla (Tabi herzamanki gibi manita hesabına konsere gelenler yüzünden atılcaz ama takan yok) :metal

en azından istanbul'da yaşadığın için bir şansın var. ya diyarbakır'daki zavallılar naapsın? fantaya gelceklerdi kaza yapmışlar aylin aslım ve athena'ya kaldık.

orada bir diyarbakır var uzakta ya direct!

Olsun be abi mutlaka senin de dileklerin gercek olur bak benimkiler hemen gercekleşti.Bi istedim iki oldu artık birine mutlaka giderim.Merak etme senin için de egleniriz.....

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız ! Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

http://www.turkrock.com/ftopic28283.html

eniscarter demiş ki:
Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız ! Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

http://www.turkrock.com/ftopic28283.html
ne yaptım abi ben allah askına bu kadar

Geri