Direc-t

her yerde neden bu iki grubu özdeştiriyorlarya....
başka bir yerde de acaba direc-t kurbanın yerini alırmı diye başlık açmışlardı.
herkes kendi tarzını çalışırken bu kimkimin yerini alır kim kime benziyor tartışması niye???

evet ya direc-t kurbanın yerini alabilecekmi diye konular var... cok sacma ve sinir bozucu kurban kökleşmiş bir grup direc-t te öyle olacak,cok iyi ama kurbanla kıyaslarken bi yandan da direc-t in önünü kapatıyoruz bence... kıyaslanan grup kurban olunca... :!:

direc-t cok iyi ama kurbanla kıyaslanmamalı...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız !Kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız! Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Ayrıca bknz; http://www.turkrock.com/ftopic28283.html

23 Ekim Balans Music Hall

23 Ekim 2005 - Pazar
Saat: 15:00
Balans Music & Performance Hall
Balo Sok.No:22 Beyoğlu

YAŞ SINIRI YOKTUR!

Balans Nasıl Gidilir?
Taksim Meydanına otobüs, dolmuş veya metro ile ulaştıktan sonra İstiklal caddesinde yürüyerek 10 dakikanızı alır. Taksim'den Tünel tarafına doğru giderken sağ tarafınızda bulunur.

önceleri rus kozmonotlar şarkılarından dolayı önyargım vardı ta ki hasreti dinleyene kadar...kendilerini geliştirmeye çalışan biryerlere gelmeye çalışmalarını taktir ediyorum çünkü bunu kaliteli olarak yapıyorlar...!amaçları hemen popüler olup para kazanmak değil gerçek anlamada müzik yapmak diye düşünüyorum...arasıra dinleyerek eğlendiğim hoş bir grup!

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız !Kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız! Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Ayrıca bknz; http://www.turkrock.com/ftopic28283.html

ya inanamıyorum yaaaa...
karşılaştırılan gruba bak yaa???
bi kere nasıl karşılaştırıosunuz...soundlar farklı...
kurbanın soundu daa sert,direc-t hafif bi sounda sahip...
lütfen böle saçma karşılaştırmalar yapmayalım...direc-ti seviyorum ama bari kulvarında bi grupla karşılaştırın...

yahu bi grubun kendine "grunge yapıyoruz" demesi ilginç aslında.sonuçta içinde deliler gibi heavy metal öğeleri barındıran soundgarden,alice in chains'de grunge,punk tarafı ağır basan nirvana da grunge.

insan şaşırıyor.müzikal değil de "grungy lifestyle" denen olay açısından grunge yapabiliyor olabilirler.

hep punk müziği çağrıştırıyorlar bana.

ama kurban punk yapmıyordu ;) en azından kurbanla karşılaştırılmamalı diye düşünüyorum.kurbanla karşılaştırılmalarını da ben şeye bağlıyorum,ilk albümleri deniz yılmaz prodüktörlüğünde çıktığı için.

nehirrr demiş ki:
evet ya direc-t kurbanın yerini alabilecekmi diye konular var... cok sacma ve sinir bozucu kurban kökleşmiş bir grup direc-t te öyle olacak,cok iyi ama kurbanla kıyaslarken bi yandan da direc-t in önünü kapatıyoruz bence... kıyaslanan grup kurban olunca... :!:

Asla alamaz :) Bu konuyu kim cikardi bilmek istiyorum.

Bestial demiş ki:
nehirrr demiş ki:

Asla alamaz :) Bu konuyu kim cikardi bilmek istiyorum.

aynen bnde bilmek istiorm...çok salak bi karşılaştırma çünkü...

Geri