Direc-t

grunge olması itibariyle parça tam gaz ilerlerken aniden yavaşlıyor neye uğradığını şaşırıyorsun.mal gibi gibi kalma durumu da var o yüzden :D
neyse yeni albüm zamanı gelmiştir umarım :?

aysu_ demiş ki:
pogo mu?? direc-t ten bahsediyoruz değil mi?
nasıl bişeydir bu anlamadım bugun direc-t konserinde en ondeki grup pogo yapmaya basladı! arkadaslar "pembe elbise" şarkısını dinleyen bilir o şarkıda pogo yapılır mı ya..
Evet, yapılır, hem de çok iyi yapılır. Neden yapılamasın ki zaten? "Pembe Elbise" parçasında gayet de pogo yapılabilir ki, nakarat kısmı gayet elverişli. Ben bile dinlerken çok gaz ve haz durumuda oluyorum, kanı kaynayan gençler neden pogo yapmasın?

Pogo yapmak için hardcore çalıyor olması gerekmez her zaman. ;)

Sevgiler...

Ah bir anlatabilsem size içimdeki sevgiyi, Rambo kadar cesaretim olsa kaçırırdım sizi, Olymposta bir mağaraya gizlensek bulamasalar bizi... ;)

ya direc-t grubu süper yani kendileri olan tarzları manyahhh walla hiç bişeyi takmıolar dünya umurlarında deil ayrıca çok samimi ve içtenler özellikle bilge insanlara yaklaşımı süper

direc-t ten ilk abim bahsetmişti özgür le adana dan arkadaslarmış,hatta grubun ismini nasıl bulduklarıyla ilgili bişey anlatmıştı.bide bilen birinden dinlemek isterm hikayeyi,acaba doorumudur die :?:

2 albümü de war bende,dinledim,cok beğendim.ama bence ilki daha iyiydi.hele HASRET çok şirin bi şarkı :D

canlı dinlemeyi çok isterdim direc-t i,geçen yılki fanta gnçlk festivaline özellikle onlar için gittim.ama bi kaza sonucu çıkamıyacaklarını sölemişti aylin aslım,çok üzülmüştüm :( bayağı oldu ama yine de geçmiş olsun diim :)

başarılarının devamını dilerim veee 3. albümlerinin(ne zaman çıkar bilmiom ama) çoookkk daha iyi olması dileğiyle...

Bilge ben Sizin Müziğinizle Eğleniyorum,Ama Asla Yıllardır Rock Dinleyen ve Çalan Bi Kişi Olarak Desteklemiyorum.Rock Çalmak Ciddiyet İster Ben sizde Göremiyorum.Kusura Bakma.Bunu Söylediğim İçinde Çok Rahatladım

megallica demiş ki:
Bilge ben Sizin Müziğinizle Eğleniyorum,Ama Asla Yıllardır Rock Dinleyen ve Çalan Bi Kişi Olarak Desteklemiyorum.Rock Çalmak Ciddiyet İster Ben sizde Göremiyorum.Kusura Bakma.Bunu Söylediğim İçinde Çok Rahatladım

ohh.. haha :D

birileri durun dedi dur dedi birileri birileri durun dedi dur dedi birileri birileri durun dedi dur dedi birileri :)

Geri