Direc-t

Direc-t yavaş yavaş Avrupadada tanınmaya başlamış bir grup, eminimki yavaş yavaş daha güzel işler yapıcaklar, çünkü basite alıncak bi grup degil Direc-t, iyi işler yapmak için çaba sarfeden bi grup...

Tamamı yabancı dilde olacak bir albüm çalışması var zannedersem bu aralar. Bence yakışır Direc-t'e bu tarz bir iş. Zaten yurtdışında tanınan az sayıdaki Türk gruplardan birisi. :)

Sevgiler...

zaten geçende yüxexes de bilge kendisi dedi ing albüm için çalışıorz die..
ayrıca bence bilge ing şarkıları türkçeden daha iyi söylüyo çok süper bir albüm olur bence :)

bende bi albüm şeklinde bişey var nerden buldum bilmiorum ama son albümdeki şarkıların bazılarını sırf ing ce sölemişler ve başka ing şarkılarda var bence bu konuda çok başarılılar..
herşeyden öte bilgenin sesinden dolayı oluyor tabi bu :)
o nası ince ve sert bi sestir ya ben deniorum bi türlü çıkamıyorum o sese..

bence direc-t süper ya müthişler ,bilgenin çok sevimli bir yorumu var...şarkılar yakıo valla bence çok başarılı bir grup ...ayrıca pearl jam'in last kiss şarkısını çok süper yorumlamışlar .......en kısa zamanda d.bakır'a bekliyoruz bizi müziğinizden mahrum etmeyin lütfen çünkü bu tür doğu şehirlerinde fazla konser organizasyonu olmuo olsa bile 2 ayda bir falan yani.....ne olur bare siz gelin bir röportajınızdada duymuştum d.bakır'a gitmeyi çok istiyoruz falan diye ............bu arada neden artık forum'a yazmıosunuz ya tamam anlıyoruz yoğunsunuz ama sık sık olmasa da bare arada yazın ya.....ayrıca size bir sorum olacak muse dinlermisiniz??????biraz şaçma olcak ama çok önemli bu sorunun cevabı benim için çünkü bir arkadaşla iddasına girdik bir konuda lütfen bu soruya cavap verebilirsiniz çok sevinirim.... :D :D :LOL: :LOL: :LOL:

buraya yazmıyorlar bildiğim kadarıyla kendi sitelerinde bi ara yazıyorlardı ama..
ama her seferinde bilge şunu belirtiyor..
istanbul dışındada her zaman konserler festivaller olması gerektiğini dile getiriyor..

hysteria__ demiş ki:
ama aşkım yok un bas tabları konusunda yardımcı olabilecek varmıdır acaba?
Üstad akorlar zaten belli(C#m-G# nakaratta A-G#) buna uygun olarak geçiş yerlerindeki kök sesleri basarak gam üstünde gezin...(mi majör gamını çıkar gezin)..Zaten alexin de her açlışında sabit bi bass attını sanmıom paso gam üstünde gezinio...

bilgenin o sesi varya o sesi bitanee.ben ilk radyoda ama sen varsını dinnemiştim sora amanınn dedm bu kim böle.hasta olmuştum o an.buldum sora kim oldunu grubun.halada kurtulamadım etkisinden.bitanneeee

Geri