Durak (Alternative Metal) - Ankara

fungusamongus eren ankaraya geliyo 23unde o sana vercekmis de al cd'yi...
zaman asimina ugramadi kesinlikle...
Pedrocum Barancim diger elemanlarimizla bi baglanti kurdun mu sarki bulun biraz yapalim abi tamam istanbuldayim ama her konser bunu bahane ederek ayni sarkilarla cikamayiz bi konus digerleriyle..

len Eren! bende kayıdınız varda buradan 2 şarkı yok! 6 şarkı olucaktı sanırım... 4 tane var. birde şöle konser olsada ŞEY CAFE deki gibi kayboluyoruz hiç farketmeden!!! diye bağırsak!

çok çokun karesi kadar saolun: )tmm konsere gelicem..demoyu da alıcam..bundan soora da hep yanınısda olmaya karar verdim az önce: )bu arada durak ın burak die blinmesine ben de şahit oldum..olsun olsun durak da olsanıs burak da..sizi seviyorum..görüşmek üsere..

durak i burak bilen arkadaslarla bizzat tanismak istiyorum:) neyse hakkaten burak durak vs vs nasi bilinirse bilinsin sevenlere tesekkür ederiz ve herkesi 23 nisanda biziz e bekliyoruz..sanirim da öss sonrasina yaza kadar flan da bi daha konser olmayacak yani simdilik bu son bu yüzden normalde gelmek isteyip de gelemeyecek hatta gelmek istemiyip zaten gelmiycekleri bile bekliyoruz;) herkes saolsun tesekkür ederiz...

ra16minih.jpg

saol oytun basarilar size de sizin grubun tmamen oturmaya basladigini duydum seyretmek çok iyi olucak ztn davulcumuza da coktunuz:p bu sefer koç gbiyim valla isallah son anda birsey cikmaz:) gelin aytunccum gelin siz gelin sana farbikasini veririm:) umarim iyi gecer tüm gruplara basarilar tüm geleceklere tesekkürler simdiden güle güle:)

erendi galiba bana iki adet demo getirecek arkadaş... unutmazsın di mi??? :D bir de çıkış saatinizi bi tam olarak belirtirseniz güzel olur doğrusu...

hatta su kadar acik soyleyim ilk cikiyorsak durak idea sahne almayacaktir arkadaslar pokerhead'de davul isini halledemezse onlarda cikmayacaktir saygilar.

bize sorulmadan kendi kendine karar verildigi icin tepki gosterdim,ben istanbuldan konser icin geliyorsam seyircimle karsi karsiya kalabilmek istiyorum ve ilk cikarsam bu olmayacak tek derdim bu saygilar...

Ayrica can seninle studyoda konustuk bu konuyu,
belli seyler vardir ilk kez konsere cikan bir grup ilk cikar abi,biz durakla ilk konserimize saklikentte ciktik ve 15 kisiye caldik hepsi arkadasimizdi yani "0" kisiye caldik bu kotu birsey mi hayir sonra tekrar cagirdilar ikinci cikisimizda 3. ciktik ve hersey mukemmeldi gercekten buraya gelene kadar cok emek verdim sahsen 4 yildir duraktayim grubu kurdum 2 yil sonra ilk konserime ciktim onda da 15 kisiye caldim sonra onlarca konsere ciktim biraz da olsa bazi seyleri kanitladigimi dusunuyorum ve sadece emegimin karsiligini istiyorum ne olursa olsun arkadasligimiz dostlugumuz ayri bu is ayri ben karsima 300 kisi toplayana kadar cok ugrastim bunu hic unutmayin ve verdigim tepki de su yuzdendi "hic bize danisilmadan is yapildi"

ve yani kimse darilmasin ama biz bu konser için 2 ayda bi elemanlarin birbirinin yüzünü göreblildigi bir grup olarak çok ugrastik bu konser için ve bu konser mirac la erenin öss sinden sonrasina kadar son konserimiz olacak mirac evden cikamiyor derslerden konser için bunu bi kaç saatliine kenara brakiyor,ayni birkaç saat için eren konser cuma günü gelip öbür gün istanbul'a ders çalismak için geliyor.bu konsere hatta stüdyo bile yapamicaz belki ama bunlar olunca haliyle bizi seyretmeye 20 kisi gelicekse ve bunlarin 5i saatten dolayi gelemeyecek ve 15 kisiyle kalacaksak bile emegimize ugrasimiza heyecanimiza yazik demektir,yoksa kimseyle bir derdimiz yok bu ortamda beraber ayni gün ayni sahneyi paylasmayi hazmeden insan da zaten birbirine karsikisisel kirginliklari veya sacma sapan gicikliklari artistlikleri tripleri simarikliklari çoktan asmis dost seviyesinde olan insandir bu yüzden anlayisli olabilen herkese de tesekkür ediyoruz herkese basarilar ve ilk de ciksaniz son da ciksaniz en önde sizi seyrediyor olacagiz...saygilar...cumartesi görüsmek üzere...

Alc43Vol demiş ki:
Ayrica can seninle studyoda konustuk bu konuyu,
belli seyler vardir ilk kez konsere cikan bir grup ilk cikar abi,biz durakla ilk konserimize saklikentte ciktik ve 15 kisiye caldik hepsi arkadasimizdi yani "0" kisiye caldik bu kotu birsey mi hayir sonra tekrar cagirdilar ikinci cikisimizda 3. ciktik ve hersey mukemmeldi gercekten buraya gelene kadar cok emek verdim sahsen 4 yildir duraktayim grubu kurdum 2 yil sonra ilk konserime ciktim onda da 15 kisiye caldim sonra onlarca konsere ciktim biraz da olsa bazi seyleri kanitladigimi dusunuyorum ve sadece emegimin karsiligini istiyorum ne olursa olsun arkadasligimiz dostlugumuz ayri bu is ayri ben karsima 300 kisi toplayana kadar cok ugrastim bunu hic unutmayin ve verdigim tepki de su yuzdendi "hic bize danisilmadan is yapildi"
canımın içi ben sana bişe demiyorum sadece bu lafları biraz daha iyi yazsaydın yine kabul ederdik inan ki bizimde konser sıralamasından haberimiz yoktu afişte gördük 2 gün önce ve 4.grup yazdıkları içinde üzüldük ama artk 1 çıkacaz benim için hiçbir sorun yok dostluğumuzu yıpratmaya gerek de yok ben dünden beri düşündüğüm tek konu eren niye böle yazdı diye.. anlamışsındır umarım derdim sıralama değil yapılan tavırlar sen güzelcene söyleseydinde olurdu rica etmek vardır ya insana onlardan yane.. neyse arkadaşlar fazla büyütmeye gerek yok 4 senelik bir arkadaşlığım var seninle darılmaya da gerek yok anladım demek istediklerini inan ali ve ben dün bukonu hakkında çok konuştuk ve tek düşüncemiz eren niye böle yaptı oldu neyse cumartesi bu konuya açıklık getiririz böyle tartışmalarla forumu kirletmeyelim..

Geri