Durak (Alternative Metal) - Ankara

Guzel olcak tabi guzeeeeel...
Baran ya inletelim oglum ya bi oncekinden de iyi olsun su konser seyircide var mis gibi yeni parca yapalim kardesim benim optum...
Roulette basarilar kardes :)

valla 8 ocak'a daha uzunca bir süre var ama uzun zamanın sessizliğini güzel bozcaz...sürpriz bir playlist hazırladık güzel olacak inşallah oohh mis mis...Eren valla iyi gaz yaptık canımız çekmiş yaa:D
Sevgiler Saygılar...herkesi bekliyoruz...

ra6.jpg

hadi yaa..kim tutar sizi..erencim ya konser öncesi bi detayları falan görüşelim..hem senle konuşmam lazım ..taam mı güselim?

Konserdede stüdyodaki gibi bi ba$arı bekliyorum sizden arkada$lar... ba$arılı bi stüdyo mutlu insanlar güzel ortam....

2 günden az kaldı beyler iyi hazırlanın :) iyi bi$iler bekliyorum sizden... ahbide davulcunuz adam olsa arasada konu$sak...

bu saaten sonra anca gönlümüzü ruhumuzu hazırlarız valla stüdyo yapmicaz heralde ama iyi olur işallah...zaten o davulcumuz yokmu o davulcumuz:D

HELAL OLSUN DURAK!!!

Çok hoş bir geceydi, performansınız güzeldi... Ben sizi zevkle dinledim, fakat arka bölümdeydik çünkü Maşallah seveniniz çok önlere yaklaşamadık bide pogo yapmak pek adetim değildir... ;)

Bunu yanı sıra:
Aksilikler çıktı, ne diyelim Biziz klasiği bunlar... Ama genede çok hoş bir geceydi dün... tüm grup elemanlarını tek tek tebrik ediyorum, başarılarınızın devamını diliyorum...

Sevgiler...

Geri