Ibanez Rg350dxz Ve Schecter Omen Extreme 6

Öyle düşünüyorum fakat bir Strat araştırması da yapıyorum şuan belki de Sx alır geçerim bakalım araştırıyoruz :)

Şu 350dx ve dxz lere kimi çöp diyorkimi güzel diyor. Ben de bi türlü karar veremedim. Arkadaş, kore üretimi bulursan al demiş. Onda da fl problemli diyorlar. Kore üretimi demek en az bir 10 yıllık demek. alt seviye bir gitarda 10 yılllık bir alet almak ne kadar mantıklı onu da bilemedim.

Bilgim yok hocam daha önce hiç manyetik takıp çıkarmadım , modifiyeden çok iyi anlayanlar var forumda onlara bir sorun isterseniz.
Ama onun manyetikleri de kötü değil bilginiz olsun gerek yok bence böyle bir değişime.

Prestige önceden di marzio ibz manyetik kullanırdı ayrıca gitar daha oturaklıydı şimdilerde sadece fiyatı uçtu performansı düdük gibi. Fiyat performans orantısı çerçevesinde bakarak söylüyorum. Temiz bi 350 dx evet fr konusunda bi xz değil ama gayet yeterli güzel bir ayarla harika bir çalıma kavuşabilirsin. Emin ol. Yaşına başına bakma hakkaten iyi gitar. Makyajına da çok takılma aksamı sağlam olsun yeter.

Prestige önceden di marzio ibz manyetik kullanırdı ayrıca gitar daha oturaklıydı şimdilerde sadece fiyatı uçtu performansı düdük gibi. Fiyat performans orantısı çerçevesinde bakarak söylüyorum. Temiz bi 350 dx evet fr konusunda bi xz değil ama gayet yeterli güzel bir ayarla harika bir çalıma kavuşabilirsin. Emin ol. Yaşına başına bakma hakkaten iyi gitar. Makyajına da çok takılma aksamı sağlam olsun yeter.
Dx yerine dxz alsam? çok mu şey kaybetmiş olurum?

Şu anda dxz alsan tahminimce baya yüksektir fiyatı ki endonezya. Üzerinde endonezya yazan don bile giymem şahsen.Bu dx ilk çıktığı dönemlerde ben 2007 de aldıydım sanırım acaip memnundum. Endonezyaya geçince de bi denedim arada uçurum var. dxz de yani. Gitarı bitirmişler bi fr si fena değil. Ama ben şahsen dx in fr yi çok çok aktif kullandım hep sıfır sıkıntıyla.

Arkadaşlar grg170 ve omen kullandım,omen klavye biraz etli ibaneze göre.İbanez daha rahat.Omen manyetikelr sert bayağı.Ritimlerde gümbür gümbür.Omen koyu ; ibanez daha acık bir sese sahip.Ben olsam sırf klavye rahatlı için ibanezi seçerdim.

Şu kşavye rahatlığına bende çok önem verirdimde insan alışıyor ya çokta önemli bir mevzu değil. Klavyenin etli olmasıda güzel sustain aöısından.

Geri