Guitar Challenge

'Haberler & Etkinlikler' forumunda TRM tarafından 19 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. TRM

TRM

179
    58
    206
    İsminde anlaşıldığı gibi @07guitarist ile bu Ice Buckcet Challenge tarzı gitarist akımını başlatma kararı aldık.Amaç %80 eğlenceye %20 çoğu gitarist için kutsal bir nedene hizmet ediyor. :) Eğlencenin içinde birbirimize meydan okumak (sizler ne kadar benim ezip geçecek olsanız da ) herkesin soundundan tuşesinden bir şeyler kapmak gitaristler arasında eğlenmek vs. vs.Kutsal amaç ise Türkiye'ye yeni gitaristler kazandırmak.
    :D Ben arkadaşlarım arasında olayı başlatacağım sizde desteklersiniz bizi çok çok mutlu edersiniz :)

KATILMAK İÇİN
    • Öncelikle gitarınız olmalı.
    • Sonra min.30 sn max.2 dk'lık bir performansı videoya almak, sosyal medyada paylaşmak ve gitarist arkadaşlarınızı etiketlemek.
    • Eğer isterseniz videonun linkini bu başlıkta paylaşmak.
    • Eğlencenin tadına varmak.
    UFAK BİR NOT OLARAK LÜTFEN DANDİK SETUP'INIZI KULLANIN.GÜZEL GİTAR ÇALMANIN SIRRININ SETUP'DA DEĞİL GİTARİSTİN PARMAKLARINDA OLDUĞUNU GÖSTERMEK AÇISINDAN. :D:D:D

Son düzenleme: 19 Şubat 2015
    07guitarist ve cemborek3 bunu beğendi.
  2. TRM

TRM

179
    58
    206
    tüm türkrock ailesi meydan size meydan okuyorum :cool: bir bakın burayada az eğlenek :p

Ze_uS, korkikorhan ve 07guitarist bunu beğendi.
  3. destek verelim :D(y)

4. yanıt

TRM bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş