ferzan özpetek

özellikle cahil periler oldukça iyiydi...
kendine özgü bi tarzı var,her anlamda ;) 3 filmini izledim yalnızca;hamam,cahil p. ve karşı pencere.tavsiye edebilceiniz başka bi filmi varsa sevinirim

ferzan özpetek hamam'dan beri çok sevdiğim ve takip ettiğim bi yönetmen, yalnız harem suareyi de atlamamak lazım,haremin son zamanları,haremde yaşanan entrikalar,aşk ve haremin kapatılmasıyla savrulan harem kadınlarının yaşadıkları dram,gösterime girdiği zamanlar pek iyi eleştri almamış olsada özpetek sevenlere öneririm.

"Kutsal Yürek" hakkında ne düşünüyorsunuz?Film İtalya'da yine yere göğe sığdırılamadı.Ferzan Özpetek bu sefer bir kadının iç dünyasına yolculuk yapıyor.

Kutsal Yürek Türkiyede gösterime girdi mi? Ben hala bekliyorum filmi ya da 2005 sonunda girdi ben kaçırdım... Aşkı çok farklı ve etkileyici bi şekilde tanımlıyor Ferzan Özpetek...
Fatih Akın almanyada, Ferzan Özpetek de İtalyada Türkün sesini duyuran gurur kaynağı yönetmenlerimizden..

yaa adamın butun fılmlerını ızledım son fılmı harıc kutsal yurek onu cok merak edıorum..bence en ıyı ıkı fılmı cahıl perılerle karsı pencereydi..ikisindede salya sümük olmusumdur :D

Harem Suare'nin görüntü yönetmenliği çok iyi. Zaten arebesk kültür hayranıyım, arkadaş o filmde damarıma basmış. Cahil Periler'in yönetmenliği de fena değildi. Başka filmini getirseler izlemem demem.

İtalyan yönetmen olarak tanınsa da Türkiye nin imajını olumlu şekilde tanıtan bir sanatçı.filmleri için ahkam kesemeyeceğim şimdilik. cem yılmaz ın oynadığı filmi merak ediyorum ama.

Geri