Ankara Luthier Önerisi

'Elektro Gitar ve İcra' forumunda caramon tarafından 29 Mart 2015 tarihinde açılan konu

 1. Ankara' da yaşayan arkadaşlardan bir yardım talebim olacak. Manyetik değişimi ve genel elektro gitar bakımı için Luthier önerilerinizi bekliyorum. İyi pazarlarlar.
   
 2. en geç iki günde yapabilecek birini arıyorum bende
   
  caramon bunu beğendi.
 3. Kenan Usta'yı öneririm. İzmir Caddesi'nde Turtes İşhanı Evrensel Müzik'te. Bende Pazartesi götüreceğim oraya gitarı.
   
 4. kenan usta meşhur zaten ancak kaç günde alırım iki çiziğe dolgu bide sap ayarı yaptırsam ?
   
  caramon bunu beğendi.
 5. Vallahi işlerinin yoğunluğuna göre değişiyor bildiğim kadarıyla. Bugün kapalı oluyor sanırım ama yarın bi arayıp sorabilirsiniz isterseniz
   
  caramon bunu beğendi.
 6. Ha birde onun dışında bildiğim Kıvılcım Müzik'te Tolga abi var. Ben hiç götürmedim oraya bilmiyorum bi seçenek olması açısından söyleyeyim dedim.
   
  caramon bunu beğendi.
 7. J-P

  J-P

  Tolga bey iyidir tavsiye edilir
   
  caramon bunu beğendi.
 8. teşekkürler arkadaşlar öneriler için.
   
  Deep Reverb bunu beğendi.
 9. O artık Hatay sokaktaki Do-Re'de. O da zaten Kenan ustadan öğrendi bu işi. O da iyidir. Efendidir.
   
  Deep Reverb bunu beğendi.
 10. Ufak tefek isler icin Tolga bey iyidir, zira Kenan usta genelde baya yogun, arayip sormakta fayda var
   
 11. Kenan Bey in baya yoğun olduğu konusundan herkes hem fikir galiba Çorumdan göndericem gitarı ne kadar zamanda alabilirim bi fikri olan var mı birde çalıştığı iş yerinin telefon numarasını verebilcek olan varmı ?
   
 12. Kenan ustaya gitti gitar bugun telefondada konustuk fiyatlarıda gayet makul. Tüm yorumlar ve tavsiyeler için teşekkür ederim
   
 13. Ufak tefek işlerde Tolga (Do-Re) iyidir. Ama tabi Kenan abi ayrı. Biraz önce gitarımı aldım Kenan abiden. Genel bakım, sap, tel yükseklik sertik ayarları, ton anlamında da bazı sorunlar vardı. 5-6 günde verdi ama değdi. Yine sanatını konuşturmuş :)
   
 14. Kenan Bey bu işin üstadı.
   
 15. tüm arkadaşlarıma önerileri için teşekkür ediyorum...gitarımı Ankara' ya Kenan beye gönderdim ve tertemiz tam istediğim gibi yapılmış olarak geri aldım...
   
 16. Tam olarak konu yeri burasımı olur bilemiyorum ama ekspertiz için kime gösterebiliriz gitarı önerebileceğiniz kim var ankara içinde
   
 17. Ben Çorum' dan Ankara' ya Kenan beye gönderdim gayetde memnun kaldım
   
 18. Ekspertizden kasıt değer biçme anlamında mı yoksa arıza tamir bakım anlamında mı? İkincisine Kenen abi Ok ama değer biçme işine yanaşmaz :)
   
 19. Bi arkadaşımla beraber 4 adet gitar alıcaz fiyatları olması gerekenden biraz düşük geldi gözümüze böyle edermi değişeni varmıdır falan sormak için kastetmiştim ekspertizi.
   
 20. Yaklaşık 3 sene Kenan Usta'ya götürdüm, oldukça memnun kaldım. Sadece bazen çok yoğun olabiliyor, arayıp gitmekte fayda var.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş