Tuşe! (Rock) - Ankara

arkadaşlar hepinize ayrı ayrı :alkıs :alkıs :alkıs :alkıs :alkıs
benden önce dile getiren diğer arkadaşlara aynen katılıyorum, akşam çok hoş bi tushe performansı izledik :p :zipla bizizde biz bize ;) artık kaçıranlar yansınlar şanslarına :twisted:
öyle güzel bi akşamın ardından çalışmak çoook zor da olsa :roll: ödevlermiş, derslermiş, yarınki sınavmış :cry: fani şeyler bunlar geçer diyorum artık 8)
tekrar teşekkürleeer :p görüşürüüüz :elsalla

hehe ewt ya BIOStaki o sahne neydi öyle bateri tepede gitarlar sıkış tepiş fln:) her aksiliğe rağmen(özellikle ilk grupta ses düzeni sorunu kötü oldu) güzel bi konserdi..özellikle MAGICKten tornado of souls ve 2minutes to midnight dağıttı beni :) ya muratcan bana MAGICKin mp3ünü fln gönderebilir misn MSNden listeye kaydettim seni..veya demonuzu alabileceğim bi yer var mı burda??

--Arda valla şu southpark gününüzü merak ettim :)

--Deeperfly genel olarak dışarda seslerimizin hep çok iyi olduğu yönünde yorumlar alıyorduk ama tabiiki bazen ses dışarda kötü de olabiliyor ama bence fena deildi sesler geçen hafta ama seslere bakan arkadaşımıza bir sorucam genede teşekkür ederiz ilgin için.

--Tushe bu gece If Rock Barda 00.00
(Muratcan bak senden önce yazdım bu defa :) sen gerçi şekil yapıp şimdi bunu renkli büyük bi şekilde yazarsın,ben beceremiyom öyle yazmayı bi ara öğret bana :) )

İşten güçten başımı kaldırıp giremedim ki foruma.... :arrow:

Tushe! bu gece saat 00:00'da If Rock Bar'da sahne alacaktır!

Rıfatcım yazdım bakalım şekilli falan.... aman gözden kaçmasın 8O

vıjt! *

site ne zmn açılıyo yahu bi özgeçmiş yazamadınız mı :p "Twilightning" coverlasınıza tam size göre bence..

he bide bu yaz ROCK REPUBLIC festivaline giden var mıı??veya başka festivale giden var mı???

Bir teşekkür mesajıdır bu...

Geçen cumartesi benim için gercekten zor bir gündü , bana katlandığınız ve TUSHE'nin yanında olduğunuz için hepinize çok teşekkürler...

Saygılar..

Ve Mayıs ayı konser ayı diyoruz:) Tushe mayıs ayında birçok konsere çıkacak, özellikle Ankara ve diğer şehirlerde ki üniversite şenliklerinde bizi izleyebilirsiniz, tarihler kesinleşince zaten koccaman yazıcaz buraya:)

Daha bo(n)bası Tushe önümüzde ki konserlerde kendi bestelerini birer ikişer çalmaya başlayacak:)

Ek olarak MCA değerli davulcum , elektro davulun hayırlı olsun.Bugün o yağmurda o hayvan gibi kutuyu nasıl bagaja soktuk bir gitar racki ve gitarla anlamadım ama:)

Tushe ekipman manyağı olmuş bir gruptur kimden yayıldı bu hastalık bilmiyorum ama grupta ki herkes elektronik ekipman manyağı oluyor sırayla:)

:)
Haberlerin çok güzel Bijenim.
Umarım Anadolu Ünv.de de görebiliriz tuşeyi.

Bu arada cumartesi PoS konseri için Ankara sınırlarında olacağım nasipse ;)
Arayacağım seni :)
O gün için randevu istiyorum...

Tushe uludağ üniversitesinde şenlikte sahne alıyor burada insanlar tushe yi duyunca önce afalladı sonra bir coşku ki sormayın
merakla konser gününü bekliorz...
Bijen six solosu atsana :D

Evet benim eşekliğim, hiç yazmadım....

Tushe! 13 Mayıs Cuma günü Uludağ Üniversitesi'nde Sahne alıyor!

İşten izin alamadığım için davulda benim yerime Cin Seddinden tanıdığınız, ve sevgili vokalistimiz Gökhan'ın da kardeşi olan Ufuk yer alacak. Muhteşem bir konser olacağından eminim. Orada olacaklara şimdiden iyi eğlenceler diliyorum.

Cin Seddi'ne de Roxy'de tekrar başarılar dilerim. Gün sayıyolar artık :)

Ayrıca:

Tushe! 14 Mayıs Cumartesi günü saat 14:00'da ODTÜ Bahar Şenliğinde Panayırda sahne alıyor!

Tushe! yine 14 Mayıs Cumartesi günü saat 16:00'da Gazi Üniversitesi Şenlikleri'nde sahne alıyor!

ve

Magick yine 14 Mayıs Cumartesi günü saat 17:00'da ODTÜ Bahar Şenliğinde Panayır'da sahne alıyor!

14 Mayıs Cumartesi Akşamı Tushe! her zamanki Biziz programı ile eğlenceye devam edecek. Hadi bakalım kolay gelsin ;)

VII. Geleneksel Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dondurma Şenliği

YER: Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Bahçesi - Maltepe/ANKARA

12 Mayıs (Ücretsiz)

12.00 Açılış-Madalya Töreni
12.45 Kent Orkestrası
14.00 Akla Zarar
15.00 Eşli Dans Gösterisi
15.30 Beyaz Gürültü
16.30 Crew
17:30 Red Handed
20.30 NEV (Giriş:10 YTL)

-------------------------------

13 Mayıs (Ücretsiz)

12.00 Hazırlık Rock Topluluğu
13.30 Mehteran Gösterisi
14.30 Black Tooth
15.30 Kara Leke
16.30 Suck-R
17.30 Nightshot
18.30 Sınıf 64
19.30 Gryllus
20.30 Melatonin

14 Mayıs (Giriş:10 YTL)

13.00 Purplerain
14.00 The Aliminium Co.
15.00 Kaotik
16.00 Tushe
17.00 Cin Seddi
18.00 440
20.30 KURBAN

Üstte de belirttiğim gibi;
ilk gün amatör gruplar ücretsiz, Nev Konseri 5 YTL,
ikinci gün tamamen ücretsiz,
üçüncü ve son gün ise Müzik Festivali kapsamında okula giriş 10 YTL...

Biletler için: Gazi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi, Dost Kitabevi...

Not: Konserlerin hiçbirinde yaş sınırı yoktur...

Bestelerimizden 2 tanesini konserlere yetiştirmek istiyoruz aslında umarım yetiştirebiliriz. Bu arada Gazi Universitesindeki konser beni düşündürtmeye başladı o gün çok yoğun olucaz umarım bi terslik çıkmaz ki ben saat 16 da çıkacağımızıda bilmiyordum!

Hani felaket tellalı olmak istemem ama.... klasik Mayıs ortası yağmurları (ODTÜ Bahar Şenliğini yıllardır takip eden o kara bulutlar) bu sene de bizimle beraber olacak ve bu kavurucu(!) sıcaklarda bizi biraz olsun serinletecek(!) gibi..... :roll: :arrow:

Önümüzdeki on günün hava durumu böyle öngörülmüş.

Umarım yanılıyolardır da günlük güneşlik olur...

Hatırlatma:

Magick bugün saat 18:30'da Hacettepe Üniversitesi Şenlikleri kapsamında Yeşil Vadi'de sahne alıyor!!!

Tushe! bu gece saat 00:00'da If Rock Bar'da sahne alacak!

Stay heavy! Stay young!

Geri