Tuşe! (Rock) - Ankara

Dondurma şenliği mi?Yoksa yanlış mı geldik?..

Tushe'yi ilk defa Gazi müh. mim.'ta dinleme fırsatım oldu.Performansın çok iyiydi ben çoştum konserde ama müh. elemanları pek çoşkulu değildi şaşırdım yani:!: Keşke Odtü'deki konsere de gitseydim orada bayağı ii geçmiş ama neyse umarım Biziz'e gelir dinlerim sizi. :metalhead

Ben de ilk kez G.U.M.M.F'de izledim. Gercekten cok iidi, tebrikler. Ama izleyenler pek bi durgundu. O kadar durgun insanın arasında hoplayıp zıplamak biraz garip kacıyodu ama yine de yaptım. :D
Hacettepe'de de cok izlemek isterim.
Cok cok cok basarilar..

bijen çok sıcak adam,insana kendini sevdiriyor,neyse efendim şaka bi yana,
1-)bijen resmini görmek istiyorum
2-)benden iyi çalıp çalmadığını bilmem lazım,en yakın zamanda izleyeceğim
3-)yarınki sınavımda şans dile
4-)gitardan keman sesi çıkarmayı başardım,benim çıkardığım ses daha çok çelloya benziyor ama neyse
5-)glam seven adam gelsin canımı yesin o kadar severim

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından düzenlenmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Daha once bi kere odtu de izlemiştim ..bugun hacettepede de izledim cok mükemmeldi. Performansları cok iyidi....Bijen her zamanki gibiydi-(hızlı,cok hızlı :) ) grup olarak cok iyiydiler. klavyecilerini geçmeden edemeyecem ; bayağı sağlam çalıo arkadaş -> .İlk dinlediğimde farkedememiştim. Diğer elemanlarda cok iyiler ....Tushe tam gaz yola devam ... Başarılar ..!!

tushe tam anlamıyla bir grup.Çaldıkları parçaların hakkını veriyorlar.Ben de ilk defa dün Hacettepe'de dinleme fırsatı buldum,biraz sonlarına doğru yetiştim ama hayran kaldım.Grup üyelerinin hepsi çok iyi çalıyor ve diğer birçok grup gibi duygusuz,ruhsuz vb. bir hisse kapılmıyorsun onlar çalarken.(final countdown 'ın bu kadar güzel olduğunu daha önce fark etmemiştim.)
Daha fazla övmeye gerek yok,çıktıkları yerlere gidip dinleyecem artık,sizlere de şiddetle tavsiye ederim.
bir de buradan grup elemanlarına seslenmek istiyorum: Repertuarınızı gönderebilir misiniz acaba?

hacettepe'deki mini konser gayet güzeldi.kısa da sürse son derece tatmin oldum.grup tam anlamıyla oturmuş,herkes nerede ne yapacağını gayet iyi biliyor.
içerdeki ses için mixer'in başındakilere "biraz kıs,biraz aç!" işareti yapmaktan Bijen helak oldu ama dışarıya çok güzel geliyordu ses.çok eğlendim!
saygılar...

Konser yorumlarınız içim teşekkurler arkadaşlar...
Konsere çıkmayı biz de çok özlemişiz. Keşke daha uzun süreler sahnede kalabilsek. Açikhavada ama karanlıkta çalsak. Seneye şenliklerde olacak kesinlikle....

Tushe....Konser sonunda konuştuğumuz hala aklımda... ;)

Zaman kaybetmeyelim diyoruuuum... :D

Perşembe çok güzeldi...Haydin bakalım... :) :metalhead

morcivert demiş ki:
Ben de ilk kez G.U.M.M.F'de izledim. Gercekten cok iidi, tebrikler. Ama izleyenler pek bi durgundu. O kadar durgun insanın arasında hoplayıp zıplamak biraz garip kacıyodu ama yine de yaptım. :D
Hacettepe'de de cok izlemek isterim.
Cok cok cok basarilar..
öncelikle cumartesi olduğu için ve gelenlerde genelde kurban konserine geldiği için sönük geçti gerçekten...zaten çok kişi de yoktu...solistimiz de lafı attı hemen zaten..burda şenlik var dimi dedi... :) bir de sanırım arada benim gibi yabancı müzikle ilgisi olmayan adamlarda vardı...herşeye rağmen ben de çok beğendim..elektro şov ları da süperdi...

Hacettepe'deki konsere Tushe icin gelmistim ve onlari dinleyip de gittim zaten. Bazi sakilardan bolumleri de kaydettim canli canli..
Sanirim bi Queen Night var yakinlarda ama tam bilmiorum nedir ne diildir
:?: Bilenler bilmeyenlere anlatsin.

Bijen gerçekten çok iyi çalıyor. arkadaki P.O.D. pro nun karizması ayrıydı tabi :) kendisiyle barışarock istanbulda tanışmıştık o zamanlar MBM le çıkmıştı. gaziye kurban konserine gittiğimizde tushe çalcak şimdi muhabbeti oldu bilmios tabi bijenin orda olduğunu :) nese çıktılar çaldılar indiler. bijen kadar diğer elemanlarda babaydı. vocal olayı apayrıydı acaip sevdim kendisini. nese hepsinin başarılarının devamını dilerim. bize harbiden müzik dinlettiler, saolsunlar varolsunlar...

morcivert demiş ki:
Hacettepe'deki konsere Tushe icin gelmistim ve onlari dinleyip de gittim zaten. Bazi sakilardan bolumleri de kaydettim canli canli..
Sanirim bi Queen Night var yakinlarda ama tam bilmiorum nedir ne diildir
:?: Bilenler bilmeyenlere anlatsin.

24 Mayıs Garage'da Queen Night Var ;) Kapısında Afiş Var kocaman Ama Tushe'nin Değil Queen'in :LOL: Merak Etme Orada da Kocaman Tushe Yazıyor Canım :D

O Gece Başarılar Tushe... Tabii İhtiyaç Duyuyorsanız ;)

en yakın zamanda dinlemeliyim sizi,şu sınavlarım bi bitsin,vokalin iyi oluşunu çok duydum,bizim vokalide zamanında yüreklendirmiş,daha öncede dediğim gibi glamci adam gelsin canımı yesin,bu arada neden bir web adresi edinmiyorsunuz,kayıt falan koyarsınız canavar gibi olur :idea:

Queen gecesi...

Slm,
24.5.2005 Salı aksamı Garage Bar'da (Kızılay Karanfil sokakta) Queen gecesi var. Tushe'yi izleyeceksiniz. Grupta bu gecelik klavyeyi ben çalıyorum. Bekleriz....
8)

Geri