Tuşe! (Rock) - Ankara

bijen al abijim al nereye kadar eskiden anfimi varmış yyaavvv...ben benim teyibe bağlıyom 70 milyonluk yarı elektro yarı akustik yarı kalasikn neyse 1.5 etti işte ondan ıhı ıhı ıhı

saçmaladım tabi çok kıskandım neyse...
hayırlı olsun...sen çok daha da fazlasını hakediyosun bijen aradabi mesa'yı benim için sev....

Ehhe :)abi sorma çok güzel alet yaw gel abi sende sev yaw:) Sorma abi bilmez miyim teyp durumlarını eskiden benimde bir framus gitarım vardı benden önce ki yağlı boya ile telleri ve klavyesi dahil badana fırcasıyla boyamış fln 50$a almıştım teybe bağlıyordum :)işin garibi güzel ses veriyo gibiydi:p

Abi inşallah herkeşin bir mesa'sı olur, yemeden içmeden biriktiriyoruz alıyoruz fln herkes hakediyor abi iyi ekipmanı :)

Bijen demiş ki:
Ehhe :)abi sorma çok güzel alet yaw gel abi sende sev yaw:) Sorma abi bilmez miyim teyp durumlarını eskiden benimde bir framus gitarım vardı benden önce ki yağlı boya ile telleri ve klavyesi dahil badana fırcasıyla boyamış fln 50$a almıştım teybe bağlıyordum :)işin garibi güzel ses veriyo gibiydi:p

Abi inşallah herkeşin bir mesa'sı olur, yemeden içmeden biriktiriyoruz alıyoruz fln herkes hakediyor abi iyi ekipmanı :)

Valla ben bu eqipman işinden şunu anladım abi , ne alırsan al bisüre sonra yine tatmin etmiyo müzisyen kulağı çok açgözlü sürekli daha iyisini istiyo.Eskiden bende teyple çalarken off sese bak süpermiş fln die düşünürdüm tabi elimizde başka bi imkan yoktu sonra yawaş yawaş bişeyler alınca zamanında sesine taparak çaldıgım teype küfür etmiştim.yani bu böyle böyle sonu yok galiba...

bijen ekipmanların hayırlı olsun,düşünceme göre gümrükten yakalanan malların ucuzluğundan çıkar sağlıyorsun:)alacak verecek diyorsunya sanırım sen bir müzik dükkanından birşey sipariş ettin getiremedi adamlar ve sana bunu verdiler bilmem doğrumu söylüyorum
birde teybe bağlamak iyi fikir,bizde bi ara kamerayı televizyona bağlamaya çalışıyorduk fakat tv eski soketi yok,peder hemen kafayı çalıştırtı ve kamerayı tv atarisine,atariyide tv ye bağladık net olmasada izleyebildik,bu konudaki diğer hikayemse bir arkadaşa ait,bu adamın evdeki tv eskiymiş fakat alt kattaki cine5 i falan alıyormuş,adam yıllarca cine 5 i sine sine izlemiş,bir keresindede gündüz açıyor bu bir bakıyor oda ne biri super mario oynuyor,bizim eleman pencereden bir bakıyor karşı binada bebeler mario oynuyor:) :) :)
ekipman güzel birşeydir heralde,daha tam tadına varamadık,neyse görüşmek üzere 8O

Ben birşeyler isterim ama abest kaçabilir ama vokal in sesine çok uyar gibime geliyo hmmm söylesemmi :)

Helloween - i want out veya ( if i could fly , eagle flye free , i can ... olabilir...)
Edguy - Mysteria ( süppper olur ;) )

ewt ewt europe tomorrow ayrıca helloween forever and one, dt take the time , dio evil eyes, deep purple burn, bon jovi burning
şşimdilik aklıma bunlar geldi :roll:

Tushe bu akşam 19:00 civarında Uluslararası bir organizasyon sebebiyle Bilkent Uptown'da sahne alacaktır.

Bu arada parça önerilerinden take the time biraz zor gibi beh :)ama çok isterim take the time çalmayı:)

Bende öneriyim bari bi tane scorpions maybe i maybe you :)bide you dont remember i ll never forget.

Önceki mesajda yazmayı unuttum,

Tushe 8 Haziran Çarşamba günü saat 18:00 da [İstanbul Galatasaray Lisesinde sahne alacaktır. İstiklale yolu düşen herkesi, İstanbul'da ki ilk Tushe konserine bekleriz...

gitarist kardeşim.
eline sağlık..
samimi yazıyorum, kibirden küstahlıktan saymayın..
sevmem ben çok gitaristi, hele kendimi..
hacettepedeyim ben de..
şenliklerde izledim sizi ilk defa..

bir kulp takamadığım bir gitarist oldu dedim, orda da ,arkadaşlarıma da.

yolunuz açık olsun..

YILMAZ
YÖNETİCİ NOTU : İMZANIZI DÜZELTİNİZ! ( MAX. 3 SATIR )

Arabama dün gece hırsız girdi ve arabamı sabah paramparça bi halde buldum ve çok önemli şeyler çalındı arabamdan dolayısıyla bugun İstanbul Galatasaray Lisesindeki konsere malesef bu tahilsiz olay yüzünden gidemedik. Tüm İstanbullu arkadaşlardan ve grup arkadaşlarımdan bu durum için özür dilerim gerçekten bende çok istemiştim ama napalım işte olacağı varmış galiba... Çok sıkkın canım çook.

Geri