Tuşe! (Rock) - Ankara

Umut, Craig(s)list.com olayına koptum ya :D :D Bahtsız bedevi dedikleri bu olsa gerek... heh heh..

Doktora yolunda gidiyo umarım ??

Kayıt yapmıyoz hala.... ama başka şeyler yapıyoz 8O ....yakında.... :?: :roll:

plop! :zombi

Infinity_minus_one demiş ki:
Umut, Craig(s)list.com olayına koptum ya :D :D Bahtsız bedevi dedikleri bu olsa gerek... heh heh..

Doktora yolunda gidiyo umarım ??

Kayıt yapmıyoz hala.... ama başka şeyler yapıyoz 8O ....yakında.... :?: :roll:

plop! :zombi

ayni linki hocaya da yolladim, hoca da koptu. :)

baska...hmm...yapsaniz yapsaniz beste yapiyosunuzdur :twisted: eger dogru tahminse simdiden elinize saglik diyor herkese selam ediyorum...

tuşe grubunda o kızılderili gibi olan gitarist arkadaş (adını bilmiyorum) gitar çalmaya devam ettikçe o grup daha çok iyi yerlere gelecektir bundan adım gibi eminim.

benim evde 3 telli bi klasik gitar var onla çalışıyorum inşallah öyle çalarım bigün

Merhabalar Tushe! Sizlerden bir ricam olacak. Geçenlerde yaptığımız 3 şarkı kaydı ile ilgili eleştirilerinizi bekliyorum. Sizin gibi değerli müzisyenlerden fikir almak istiyorum. Herhangi bir konuda özelden ya da http://www.turkrock.com/post653818.html#653818 adresinden rahatlıkla eleştiri yapabilirsiniz. Kırılmam, bozulmam; onur bile duyarım :D

İmzamda linki var. (Özellikle 3. şarkı için)

Şimdiden değerli eleştirileriniz için teşekkür ederim.
Başarılar!

BEnce bunu özelden halletseydin :) yada grubun veya kendin adına bir başlık aç da bari insanlar yorumlarını oraya falan yazsın.Tushe başlıgında senin şarkının konusu geçmesi veya yorumu olması garip olmazmı ?

Bu arada hey Tushe ! besteler ne alemde ??? ;)

Heh heh... İkinci karikatürü görmemiştim ben ya... Uçurmuşsun beni?? :zombi

Fly on your way like an eagle... fly as high as the sun... on your wa ylike an eagle... fly touch the sun!

Arkadaşlar hergün sabah 10-11 akşam 01 arası mesai şeklinde beste yapıyor ve kaydetmeye çalışıyoruz.Umarım çok kısa zaman içerisinde canlı performanstada Tuşe bestelerini dinleyebileceksiniz.
Bu arada Umut'um canım cigerim cok dogru demişsin yaw adam süper çiziyor.

Kalipardiiii abicim ellerine kollarına sağlık :)ehuahuh elektrik karikaturune yerlerde yatarak baktım ya super olmuş çok çok teşekkür ederiz :):):)

Tekrar tekrar bakıyorum karikatüre abicim o kadar güzel ayrıntılar yakalamışsın ki :)Yani ne desem(ek) bilmiyorum.Hakkaten muhteşemsin ya...Onur duyduk ya.Saolasın cidden!!!

çok teşekkürler abicim.bunda sonraki projem sprey boyayla ankara sokaklarına tushe ismini kazımak :) (valla belki yaparım,ama bi gözcü lazım,polis gelirse falan) daha sonraki projemse bisikletle bizize gelip tushe dinlemek.görüşürüz başarılar

Geri