Tuşe! (Rock) - Ankara

Arda'cım ne demek biz teşekkür ederiz :) . güzel bir yılbaşı geçirdik hep berbaber nicelerini beraber geçiririz umarım.

Cem'cim canım aynen abi umarım yeni yıl başarılar getirir albümünüzü dört gözle bekliyoruz. Bizde öptük :D

gerçektende çok güzel bir yılbaşı geçirdik sizlerin sayesinde :taptim
başarılarınızın devamını diliyorum :metalhead
mutlu yıllar

Bi de rapidsharede eskiden mp3'ler vardı şimdi kaldırılmış.. nerden ulaşabilirim acaba onlara... birinde varsa mp'ler [email protected]'a gönderirse çok çok çok memnun olurum.. zor durumdayım bulamıyorum hiç bir yerde şimdiden çok teşekkürler..

Tuşe 2003 Aralık ayı Limon barda ilk programımızdan sadece 10 dakika önce ne olsun abi programa çıkıyoruz artık bir isim koysak derken bir anda oluştu önceleri zaten Tushe olarak yazılmaktaydı.Birkaç kez grubun adı Tuğçe olarak anlaşıldı programlarda :D daha sonra Dream TV de sevgili VJ Taşi demesi :D ile bizde son hali olan Tuşe yazımı ile karar kıldık.
Onur'cum iltifat olarak alıyoruz söylemini umarım öyleyizdir :)

Sevgiler & Saygılar.

Bu arada 15 Aralık 2006 da 3.yaşını bitirdi grubumuz. 4 ten gün aldı.Aynı gün , 15 Aralık 2006 günü, Uptown'da programımız sırasında hepimizin unutuğu bu durumu sevgili Gözde unutmamış ve bize güzel bir sürpriz yaptı ona teşekkür etmeyi unutmuşuz.. Teşekkürler Gözde'cim :D

Driftwood demiş ki:
Tuşe 2003 Aralık ayı Limon barda ilk programımızdan sadece 10 dakika önce ne olsun abi programa çıkıyoruz artık bir isim koysak derken bir anda oluştu önceleri zaten Tushe olarak yazılmaktaydı.Birkaç kez grubun adı Tuğçe olarak anlaşıldı programlarda :D daha sonra Dream TV de sevgili VJ Taşi demesi :D ile bizde son hali olan Tuşe yazımı ile karar kıldık.

Sevgiler & Saygılar.

Evet o TAŞİ olayına şahitlik edenlerden biriydim...
Ekran başında gülsem mi?ağlasammı bilemedim... :)
Böyle daha iyi :)
Ha bir de... MUTLU YILLAR...
Daha nice sahnelere.... :)

Smirna abicim valla doğru diyorsun biraralar bu rapidshare'e yüklemiştik evde yaptıgımız kayıtlardan sonra ordan silindi sonra biz bilgisayarları falan değiştirdik sonra o besteleri ben unuttum başka besteler yaptık kaydettik sonra da şimdi hatırladım sayende bizim bizamanlar başka bestelerimiz vardı diye:)

Cem'cim , kader ortağımız derin6 ile sallayacaz inşallah .Abi birlikte konser yapalım bak hep diyoruz bişi yapmıyoruz cık cık cık:):).:)

Driftwood demiş ki:
Ne iltifatı? Doğruyu söyledim ben. ;)

Bijen demiş ki:
Cem'cim , kader ortağımız derin6 ile sallayacaz inşallah .Abi birlikte konser yapalım bak hep diyoruz bişi yapmıyoruz cık cık cık:):).:)
Derin6 ile Tuşe'yi en son Hacettepe 2005 Baharşenliğinde aynı sahnede izlemiştim, hem de ardarda. Yine bekliyorum efenim. ;)

Sevgiler...

Göktuğum değil mi ya limon günleri o zamanlar daha çok görüşüyorduk artık yüzünü gören cennetlik vallahi:) Bu arada güzel haberi senden almak daha bi sevindirdi.Tuşe rocknexpress finaline kalmış, kazanana sony albüm yapcakmış.Hadi hayırlısı diyeyim umarım olur:)

Atalay abi valla haftaya bitiyor bizim finaller ben finallerin arasında birde Ogün Sanlısoy ile Yüxexes'e gitcem gelcem finale gircem sonra direk Mars'tayım , anlayacağın kafa şişirme seanslarıma kaldığım yerden devam edicem:)

Bijen demiş ki:
Göktuğum değil mi ya limon günleri o zamanlar daha çok görüşüyorduk artık yüzünü gören cennetlik vallahi:) Bu arada güzel haberi senden almak daha bi sevindirdi.Tuşe rocknexpress finaline kalmış, kazanana sony albüm yapcakmış.Hadi hayırlısı diyeyim umarım olur:)

Atalay abi valla haftaya bitiyor bizim finaller ben finallerin arasında birde Ogün Sanlısoy ile Yüxexes'e gitcem gelcem finale gircem sonra direk Mars'tayım , anlayacağın kafa şişirme seanslarıma kaldığım yerden devam edicem:)
Abaroovvv...Oğlum süper bir haber bu...Yaklaştık,yaklaştık :)

Bijen demiş ki:
Smirna abicim valla doğru diyorsun biraralar bu rapidshare'e yüklemiştik evde yaptıgımız kayıtlardan sonra ordan silindi sonra biz bilgisayarları falan değiştirdik sonra o besteleri ben unuttum başka besteler yaptık kaydettik sonra da şimdi hatırladım sayende bizim bizamanlar başka bestelerimiz vardı diye:)

Ya o kayıtlar benim arşivimde duruyor hala vallahi ne güzel besteler "Sekiz Buçuk" ve "Benden Uzak Dur" isimli şarkılar :) Ne güzel yapmışlar diyorum arasıra açıp dinleyip :) Albumde de olsa tadından yenmez bence ama yenileri daha sıcak onları koymayacagız diyorsunuz sanırım , neyse oda güzel nasıl olsa eskiler var bende.Dinlememiş olanlar silmiş olanlar üzülsün :)

Canlı dinlemeyi de özledim haftaya cuma sanırım tunalı gölgedeyseniz gelecegiz.

Geri