PayDay (Rock'n Roll,Blues)-İzmir

:) buca'da da kız yurtları çevresinde ününüz yayılmaya başladı.böyle devam edin.yurdun bütün kızları öpücük yolluo.her şey çok şahane.evet evet.

mavincigun demiş ki:
Arkadaşlar emin adımlarla ilerliyosunuz... Çok daha iyi işler yapacağınıza eminim.. Kadro süper (Ödül'ü ayrıca bi' beğeniyor ve takdir ediyorum alınmayın :) ), müzik süper, arkadaşlık süper.. Daha n'olsun? Kolay gelsin, Alive'dan sevgiler, saygılar...

çok sağol ulaş,benim sizin yeni kadronuzu dinleme fırsatım olmadı ama eminim şahanedir.aslında sadece parantez içinde yazdığın kısma alıntı yapicaktim ama ayip olur diğerlerine dedim :D :D neyse şakkaa.Payday den de Alive'a başarılar ,saygılar.Kolay gelsinler...

yarın hangar stüdyosu açılışına herkesleri beklyoruz saat 14.00 de küçükpark-Bornova
sokakta olcek eğlenceli olcek ama bir saat olcek Vertigo Payday Detone 42! sahne alacak.bekliyoruz.
gelin.:):)

ds609348421_x1piYkpqHC_35njI7ao4IcdN1xBnYIf5K105ys634T8dhzfCr3Yi_6gmr_GSMmmSkqhD5XJgzMHRMJAQSLQty5UgGiijXA-CqXRX_5fQ5csKDi53L8qxkGw9Q.html

yarın ki açılışa herkesi bekleris.çok eğlenicez.

ayrıca önümüzdeki salı Naz Barda düzenlenicek partide ve çarşamba günü Beri de yapılacak Lucky Thirteen de beraber olucaz.herkesi bekleris.

saygılar...

8 Aralık Cuma Stüdyo Hangar Açılışı
8 Aralık Cuma Naz Bar
9 Aralık Cumartesi Naz Bar
12 Aralık Salı Naz Bar
13 Aralık Çarşamba Beri Bar
15 Aralık Cuma Naz Bar
16 Aralık Cumartesi Naz Bar

9 günde 7 program 8O Takdir ettim arkadaşlar.. Dikkat edin kendinize :) Yorulmayın bu kadar... :) Alive'dan Pay Day'a selamlar, başarılar.....

ulaş tesbitin süpermiş valla ben farkında deildim böle olduğunun tükenicez demekki bu hafta.ama olsun çok eğlenicez.ayrıca bekliyoruz Alive'ı da bi gün grupça.neyse kolay gelsib hepinize... :)

Geri