Blackstar Id Core 10

Millet bir sorum olacak. Bende Blackstar id core 10 var ama nasıl pc ye gireceğimi bilmiyorum , usb ara kablom var ama yapamadım lütfen yardım edin.

sesin kısık çalınabilirliği konusuna katılmıyorum. kulaklıkla sesi son açtığımda duyduğum ton ile kısık aldığım ton kesinlikle aynı değil, özellikle çeyrekten azı çok yavan. ama burayı geçince ton kendine geliyor.
noise gate'i insider ile kapatabiliyorsun. daha önceden kapatsanız bile tam kesilmiyordu, illa ki az da olsa devreye giriyordu. çok sıkıntı duymuştum ve mail atmıştım. herkesten bir şikayet gelmiş olacak ki güncellediler ve noise gate tamamen kapatılabilir hale geldi.
tuner yok demişsin, tuner mevcut, insider programında chromatic tuner mevcut.
ses kayıt diye jam along'dan bahsediyorsun sanırım. o ses kayıt değil, tam tersi arkaplan uygulaması, record tuşunun olmadığını farketmişsindir.
yine kayıt için daw software(digital audio workstation) programlarıyla, amfi ses çıkışından sinyal alarak yapıyorsunuz. burada videosu mevcut :

yalnız usbden bağlanınca ses alamama, metronom sesini duyamama gibi problemleri vardı. Blackstar'a bunu bildirdiğimde bilgisayar usb sesini kapatmamı, ses çıkışını line in'den almamı önerdiler, videoda da mevcut.
patch'i kaydetmek için ayarları yaptıktan sonra insider'da sağ üstteki disket işaretine tıklaman yeterli.

ACİL YARDIM!!!!!
Ben id core 40W aldım. Klavuzundaki siteden uygulamasını indirip yükledim. Usb ile pcye bağladım ardından uygulamayı çalıştırdım. Uygulama birşey güncelledi. Amfinin üzerindeki voice kısmında ışıklar teker teker yandı söndü ve amfi birdaha açılmamak üzere kapandı. Ne yapacağımı bilmiyorum. Amfi pirize takılı, power tuşuna basıyorum ama açılmıyor... Yardım edin...

ACİL YARDIM!!!!!
Ben id core 40W aldım. Klavuzundaki siteden uygulamasını indirip yükledim. Usb ile pcye bağladım ardından uygulamayı çalıştırdım. Uygulama birşey güncelledi. Amfinin üzerindeki voice kısmında ışıklar teker teker yandı söndü ve amfi birdaha açılmamak üzere kapandı. Ne yapacağımı bilmiyorum. Amfi pirize takılı, power tuşuna basıyorum ama açılmıyor... Yardım edin...
Öncelikle firmware update yapan cihazın bağlantısı kesilmez.

Factory reset dene, olmazsa blackstar ile iletişime geç, cevap veriyorlar.
1. Unplug the USB cable.
2. Power OFF the amplifier.
3. Whilst holding down the MANUAL button, power ON the amplifier. You will see the colours in the BANK LED cycle from RED to ORANGE to GREEN, then switch off.
4. Release the MANUAL button.
5. Power OFF the amplifier.
6. Whilst holding down MOD, DLY and REV buttons, power ON the amplifier. You will see the colours in the BANK LED cycle from GREEN to ORANGE to RED, then switch off.
7. Release the MOD, DLY and REV buttons.
8. The amp will power up in Demo Mode. To disable Demo Mode for your ongoing use, repeat steps 1 – 4.

Arkadaşlar bende bugün id core 10 aldım. insider'ı indirdim bilgisayara usb ile bağlamaktan başka yapacak bir şey yok değil mi? Bazı arkadaşlarda gördüm Amfi bir daha açılmamış falan. Korkuttu ilk günden bozmayalım :)

Do-re de deneyince 10'u almistim 3 yil once, gayet memnunum.Milim ayarlari bile hisettiriyor.Ozellikle manualde bright clean ve crunch'a gecicence tube screamer falan ugrasmaya gerek kalmiyor.Stereo olmasi sessis ortamlar icin birebir.En kisa zamanda 20yi alicam ev icin.

Basarili bir practice amp

Son düzenleme:
hortlatıcam ama 10w için footswitch yok buna bir şekilde footswitch vs. takma şansımız yok mu
Var.

PCB%2BBlackstar%2BID%2BCore10.jpg

Footswitch mod ID:Core 10 - Official Blackstar Forum

Son düzenleme:
Geri