Detone (Alternatif) - İzmir

evet şarkının adı zaten gül güzeli aynı şarkı yani ;) atv'de bebeğim dizisinin müziği aynı zamanda :) valla ii olmuş Leman Sam'ın da eklenmesi ayrıca Fikret Kızılok haberin var mı da öle süpper :LOL: eğlenmeye dewam :cigara

ya o şarkı mükemmel bi şarkı.umarım hakkını verirsiniz.ki eminim verirsiniz.en kısa zamanda dinlemeye geleceim.ama beri çok kalabalık oluo çarşamba cumartesi:(

purplelife demiş ki:
Adı gibi detone olan, türkçe şarkılarını bile anlaşılamyan bir uslupla söyleyen, ne vokolistinin ne diğer grup elemanlarının performansını beğendiğim vasatın altında amatörümsü grup...

ben katiliyorum bu arkadasa...umut`da ses diye birsey yok,seralp desen sanki baglama caliyor,serkan'a ramazanda davul bile caldirmazlar,galip ise basi kazma sapi tutar gibi tutuyor.bu mu yani detone bu mu müzik....
khahahhahaaazuhahhahahubabahabahaaaaaaa

lolo demiş ki:
purplelife demiş ki:
Adı gibi detone olan, türkçe şarkılarını bile anlaşılamyan bir uslupla söyleyen, ne vokolistinin ne diğer grup elemanlarının performansını beğendiğim vasatın altında amatörümsü grup...

ben katiliyorum bu arkadasa...umut`da ses diye birsey yok,seralp desen sanki baglama caliyor,serkan'a ramazanda davul bile caldirmazlar,galip ise basi kazma sapi tutar gibi tutuyor.bu mu yani detone bu mu müzik....
ne bu şaka mı?
hadi bana aynı tarzda daha iyi diyebileceğin bir gurup söyle?
ama gurup diyorum sahnede müzik yapan her 3-4 kişi gurup olmuyor biliyorsun ;)
yiğidi öldür hakkını yeme eleştiriyi bile üslubuna uygun yap ne olur

lolo demiş ki:
purplelife demiş ki:

lolo ... :twisted: :LOL:

khahahhahaaazuhahhahahubabahabahaaaaaaa[/quote]

maşallah her müzik aleti hakkında da bilgin var.bence bi tanesini seçip onda uzmanlaşmayı dene.yoksa böle saçma sapan şeylerle gelirsin karşımıza

Geri