Detone (Alternatif) - İzmir

izmirdeyken her hafta sabırsızlıkla dinlemeye gittiğim tek grup.dilerim istediğiniz noktaya gelirsiniz;başarılarınızın devamını diliyorum

izmirdeyken her hafta bıkmadan dinlemeye gittiğim tek grup.dilerim hadefledikleri noktaya gelirler.başarılar diliyorum

bi süre yokum izmirde arkadaşlar..arınmak lazım bazı şeylerden
toparlamak lazım kafayı da hayatı da..kaçmak lazım bazen..
geri döndüğümde umarım herşey daha yolunda olur..iyi demiyorum
çalışmalarınızda başarılar diliyorum..habersiz bırakmayın beni emi
sahnenin sağı ve mikrofonlar sizlere emanet..hoşçakalın..

Bestelere yavaş yavaş ısınıcaz artık. Yeni şerkılar renk katmış ama kesin, özellikle de diskotek süper, tek geçiyorum ;) . Morlardan da parçalar bekliyorum. :p

selamlar....bugun DETONE gunu arkadaşlar..

BERİ BLUES BAR saat 22:00 da sahnedeyiz... repertuara ekledigimiz 3 yeni şarki ile...saygilar..herkezi bekleriz...uyarmadi demeyin :twisted: 8) :LOL:

punkserkan demiş ki:

BERİ BLUES BAR saat 22:00 da sahnedeyiz... repertuara ekledigimiz 3 yeni şarki ile...saygilar..herkezi bekleriz...uyarmadi demeyin :twisted: 8) :LOL:
olm ayıp layn yeni şarkıları olmadığım güne denk getirmişiniz hepinizin gözünüze gözünüze tutmzmıyım ben şimdik lazerin en alasını ha bu arada ayar parçalardır umarım öpüyom hepinizi kalın ssalıcakla allaha emanet:))) ayar ayar ayaaaaaaar

punkserkan demiş ki:

hade bakam görelim yeni parçalarııı.....gerçi bana yetmezz :evil: ben çalmadığnız o parçalar varya, onları özledimm...peah :evil:
hatta varyaa bu nedenle bayadır bi gelmiodum ama yeterrr dedim bu günn... ;) özledim beee... :D topladım milleti gelioss...eheheheh :twisted: :twisted:
haden görüşmek üsreeeee...sevgilerr.. ;)

iyi ki dooğğğddduuunnn Seeerrraaaalllllppppp!!!!!!!

iyi kiiiii doğdun Seeerrraaaaallllllpppppppppppp!!!!!

:zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla

seni seviyoruz... şiirleri de.. :seytan

saçlar da sonunda oturmuş, bence yani... yeter oynayıp durma şunların rengiyle yaf..

Geri