Detone (Alternatif) - İzmir

didoverdose demiş ki:
68 model,siyah,parlak jantlı volkswagen
arabamız dün geceki detone programında
sahnenin hemen önünden çalınmıştır..
tüm birikimimizi harcadığımız sevgili
düldülümüzü gören ya da hakkında bilgi
edinen olursa ve bize ulaşırsa çok çok
sevineceğiz..çok umutsuzuz :(

Mevsimler geçerken çalındı,temmuza kadar bulunması lazım...35 ud 3501 plaka...bi de geriye doğru çekince ileriye gidiyor...

SeWmiyorum Abi Sizi...Abzürt Bi Gurup işte öLesine:)Anemi gibisiniz sizde aynı tas aynı hamam yıllardır:)gerçi siz daha eskisiniz onlara göre ama yinede aynı işte:)...

bereal demiş ki:
SeWmiyorum Abi Sizi...Abzürt Bi Gurup işte öLesine:)Anemi gibisiniz sizde aynı tas aynı hamam yıllardır:)gerçi siz daha eskisiniz onlara göre ama yinede aynı işte:)...

alkışşşşş şak şak şak şak ..arkadaşın madalyasını verin bekletmeyelim kardeşimizi....efett sıradakiii :LOL:

punkserkan demiş ki:
bereal demiş ki:

alkışşşşş şak şak şak şak ..arkadaşın madalyasını verin bekletmeyelim kardeşimizi....efett sıradakiii :LOL:

ne o kardeşim arı soktu sanırım:)yedirememiş gördüm seni:):)böle saçmalayarak o küçük beyninle üstemi çıkmaya çalışıorsun:):):)yazık yaaaaa acıyorum hepinize...kendinizi dahada geliştirmek yerine yapılan yorumlara anca cvp yazıyorsunuz:)toplanmış bi takım arkadaşınız bir kaç övüyorlar kıçınız kalkıo:)ya hade yazık guardian a düştünüz be:):):):)bu sana yetr...hade anemi ve detone yolcuları kalmasın son durak:):):)

Allahım duy sesimizi!
bizlere sabır,bazı kullarına da akıl ihsan eyle!
bir deli bir kuyuya salladı bir taş arkadaşlar
biz 4o akıllılar bulaşmayalım izi kalmasın çamurun..
gardian beri ve ileride çok çok daha iyileri..
biz sizlerleyiz..beraberiz..olamasak da beraberiz..

detone ! ve detone severler! kulak verin ben geldim.. sahnenin dibinden hödö hödö detone sesimle parazitlerim yetmedi , gelicem bide burdan parazit olucam . şimdilik bukadar . selamlar

bereal demiş ki:
punkserkan demiş ki:
bereal demiş ki:

ne o kardeşim arı soktu sanırım:)yedirememiş gördüm seni:):)böle saçmalayarak o küçük beyninle üstemi çıkmaya çalışıorsun:):):)yazık yaaaaa acıyorum hepinize...kendinizi dahada geliştirmek yerine yapılan yorumlara anca cvp yazıyorsunuz:)toplanmış bi takım arkadaşınız bir kaç övüyorlar kıçınız kalkıo:)ya hade yazık guardian a düştünüz be:):):):)bu sana yetr...hade anemi ve detone yolcuları kalmasın son durak:):):)

çek kurtar bizi bu hayattann,,yardımm ettt,sen tek ümidimizsin,nerelere düştük bak cık cık... :LOL: :LOL:

bereal demiş ki:
punkserkan demiş ki:
bereal demiş ki:

sana yazik bence...kendini sanal aleme öle bi kaptırmışsın ki yazilarin arkasina siginiyosun..nasil eleştirdigin naptigin belli degil..bizi sevmedinigi söuluyosun...ama nedenini sölemiyosun...kimse kimseyi sevmek zorunda degildir..dinlemek istemeyenlere kapi orda nasşşşş ..saygilar

walla ben onu bunu bilmem de serkan şalteri bi indirdi mi top atsan duymaz diolar.. ( monopoly den pesten de anlamıyo zaten :LOL: )

ZAten geLip DinLeyen Yok ki :LOL: DinLEyen YokKi Guardian A Kadar Düştünüz :p SevMememin Nedeni, DemekTirki İİ Müzik YapmıYorsunuz :p NeySe Hade Sana ii GünLer Ezik ArkadaŞım :LOL:

bereal demiş ki:
ZAten geLip DinLeyen Yok ki :LOL: DinLEyen YokKi Guardian A Kadar Düştünüz :p SevMememin Nedeni, DemekTirki İİ Müzik YapmıYorsunuz :p NeySe Hade Sana ii GünLer Ezik ArkadaŞım :LOL:

iş hakarete vardığında malesef sessizlliğimizi bozmak durumunda kalıyoruz. Detone yaptığı işin her adımıyla gurur duyuyor. bundan hiçbir şüpheniz olmasın. Biz sakiniz, huzurluyuz ve izmirli çoğu grup gibi çaldığımız barlardan daha fazlasını hayal ediyoruz. hatta hak ediyoruz. ama şımarık yetiştirilmediğimiz için sabretmeyi ve doğru adımları atmayı da biliyoruz. nihayetinde nerde çalarsak çalalım beraber çaldığımız ve seirciye hitap ettiğimiz için mutluyuz. bu yüzdendir ki ''guardian a kadar düştünüz'' diyenlere, bitarafımızla gülüp ''beğenemedin mi prenses, klasına mı uymadı'' diyoruz... geçiyoruz, yolumuza devam ediyoruz... çünkü öyle yapmazsak dün bizimle deli gibi eğlenen o kadar insana hakaret etmiş oluruz.

bu akşam bizimle deli gibi eğlenecek olanlarada şimdiden selam ediyorum!!hoptza :p

detoneyi beğenmek ya da beğenmemek herkesin kendi şahsi görüşü fakat işi hakaret boyutuna vardırmamak lazım...guardian a düşmek ne demek ya??? orası da muzik yapılan insanların eğlendiği bir mekan,herşeyden önce emeğe saygı gostermek gerek...

biz detoneyi bursa ya bekliyoruz...bu konuda çalışmalarıma başladım bile :D en yakın zamanda görüşmek üzere......albüm istiyoruz,bekliyoruz.....yapacağınıza da inanıyoruz :D

Geri