Detone (Alternatif) - İzmir

hmm...süpris sanatçı mıı.. :roll: yavv detone varken ne gerek var kiiiiiii.... :D :D
ama şimdi ben o gece serkan seni düşünemiorm yafff... :roll: hem voodoo hem detone...canın çıkçak gibi hani... 8O 8O nese şu "süpiriss sanatçı" çıkınca dinlenirsinn... :D soonada bomba gibi devam ederiss.. ehehehhehe :twisted: :twisted:
sonuna kadar eğlenmeye devamm.. :zipla durmak yokk.... ;)

serkan alismistir artık iki grupla peş peşe calmaya ama yılbası daha bi enerjik olur ;) ben yokum beh yılbasında burda :( DeToNeyle girmesi güsel olurdu yeni yıla...ama olsun Forum DeToNe + waşşş benm yerime de gitsinler :p :twisted:

ona şüphe yok zatende ben yine bi belirtmek istedimm... ;) hani ona göre enerji depolasın(larrr) şimddidenn... :LOL:
bakalım nassı olcek yyeni yıııl ve detoneeee :roll: ve voodoo ve bilinmeyen süpiriss sanatçı... :D
ve berinin haliii tabe.... :twisted: :twisted:

brat demiş ki:
Bayram ve yılbaşı programı nedir acaba onu da öğrensek hiç de fena olmaz :D

Önecelikle teşekkurler....daha fazla PUNK bizde çalmak isteriz!!! :twisted:

Yılbaşı programına gelince...BERİ BAR dayiz.. DETONE & VOODOO birlikte..

Bayram programı henuz belli degil..olursa hemen iletirim efenim..saygilar..

süpriz sanatciya gelince bende tam bilmiyorum ne oldugunu,hep beraber göreces ogun :D herkezi bekleriz....bizeyeni yil bayram felan farketmez arkadaşlar...herzaman oldugu gibi eglenmeye devam...başka bi amacımız yok inanin
:roll:

nilloraska demiş ki:
hmm...süpris sanatçı mıı.. :roll: yavv detone varken ne gerek var kiiiiiii.... :D :D
ama şimdi ben o gece serkan seni düşünemiorm yafff... :roll: hem voodoo hem detone...canın çıkçak gibi hani... 8O 8O nese şu "süpiriss sanatçı" çıkınca dinlenirsinn... :D soonada bomba gibi devam ederiss.. ehehehhehe :twisted: :twisted:
sonuna kadar eğlenmeye devamm.. :zipla durmak yokk.... ;)

Valla efet biras yorucu olcak benim için ama olsun...iki tane kaliteli grupta çalmak ta çok zevkli olcak benim için...Yeni yıla çok kaliteli girecem hehehe ;) 8) :arrow:

yaaa partiler bitti sanırsam ama biz FoRuM DeToNe+ Waşşşş olarak bişeyi çoook merak ettikk.... :D :D yrn(ÇARŞB) beride olma şansınız varmıı acabaaa.. :roll:
cevabınızı 4 gözle beklioruss... 8O 8O
sevgilerr... ;)

Oncelikle Serkan, gecmis olsun... :( Asureyi yedin mi asureyi?? Sana ozel yolladiydim walla... Ye de yarasin... Ooh!!! :D

Butun yalanlara, dedikodu yapanlara, aptal asiklara ve karsiliksiz asklara, kazigini kirip oturamayanlara, bir kere sevdi mi kesseler yine de sevenlere, bazen su dunyanin bu koca sehrin ve bu hayatin herseyin dar gelmesine-daral getirmesine, kullananlara, kullanilanlara, kullanildigini aciyla farkedenlere, ici yananlara, kokusmuslara, bezginlere, tezcanlilara, sabredenlere, sabirsizlara, vazgecmislere, silenlere, silebilenlere, silemeyenlere ve aska... yalnizliga.. gider :!:

Geri