Detone (Alternatif) - İzmir

selamlar saygılar...
cumartesiye yeni şarkılar var arkadaşlar,haberiniz olsun...umarım çok hoşunuza gidecek...sakın geç kalmayın,erken gelin...

zapin demiş ki:
detoneyi ooze un yeni kiracıları olarak görmek isterdim ki iç güdülerim bana detone nin aneminin veliahtı oldugunu söylüyor...
veliahtmı??cook komikk>>>sevgili zapin,şu bir gercek;detone bu piyasa anemiden cook uzun zaman önce vardı,cook uzun zamanda sonrada olmaya devam edcek...sıralamayı lutfen dikkate alalımm...yalnız su var:anemi kendini inanılmaz geliştirdi...DETONE FOREVER:)
Sevgiler

bugün yine çok eğlenelim arkadaşlar emi? seyyah ve moryazma x2 yine mümkünse :)

not: umut söz verdiğin şarkıyı ne zaman yapıcaksınız..amma kandırıosun sen beni yaa..

Hadi bakalım Kamberde Geldi Bu akşam DÜÐÜN VARRR :) ""FUKİİİİİİİİİİ""
Çok içelim çok konuşalım çok gülelim hem herşeyin fazlasıda zarar zaten...

Bugun cumartesi DETONE gunu arkadaşlar...uyarmadi demeyin..herkesi bekleriz....BERİ BLUES BAR saat 22:00 sahnedeyiz..saygilar... ;)

3 yeni şarki var..bence kaçirmayin... :!: :arrow:

selamlar...

bu cumartesi gecesi gerçekten muhteşemdiniz...bizimle beraber hep bir ağızdan şarkı söyleyen,içen,eğlenen herkese can-ı gönülden teşekkür ederiz...sizleri mutlu edebildiysek ne mutlu;ki bizim mutluluğumuz anlatılamaz...

saygılar...

Conan demiş ki:
selamlar...

bu cumartesi gecesi gerçekten muhteşemdiniz...bizimle beraber hep bir ağızdan şarkı söyleyen,içen,eğlenen herkese can-ı gönülden teşekkür ederiz...sizleri mutlu edebildiysek ne mutlu;ki bizim mutluluğumuz anlatılamaz...

saygılar...

Ben de size teşekkür ederim harikaydınız.Sırf sizi dinlemek için alaçatıdan kalkıp geliyorum.Haberiniz olsun yani burda da fanlarınız mevcut ;)

Conan demiş ki:
selamlar...

saygılar...

biz teşekkür ederiz canım çoooook keyifli bi program oldu..

Conan demiş ki:
selamlar...

saygılar...

walla burda asıl marifet sizde arkadaşlarr.... ;) sahnedeki full enerjiiyle bizde gaza gelioruss...ahahahha :twisted:
e bizi görünce de siz daha da mı coşuosunuz ne :p ..ooooooohhhhh... :LOL: gelde kopma... :metalhead
DeToneyle her zaman eğlenmeye devammm...bi yere gitmek yokk... :D :D

bu arada "köprüaltı"nı tekrar sööledinn....teşşkürlerr... ;)
ek olarak "dayan yanlızlığım"daki başarından ötürü seni kutlamadan geçemicimm...eheheeh :p ;)

seroberto demiş ki:
cumartesi gecesi avazı çıktığı kadar bağırıp mor yazmayı söyleyen herkese çok teşekkürler çok keyifliydi gerçekten!!

eft çoookk keyifliydii.. :D ama bestelerden sadece mor yazmayı söölediniz dünn?? nedeeeeeeeeeenn :evil: diğer bestelerin canı yok mu..ahahahha :LOL:
onlarıda hep bi ağızdan sööleriss evelallah... :twisted: meselaaaa ben seni sevemedimm... :LOL: bak seroooo istiorum o parçayı yaaa... :LOL: ;)

Geri