Çevirici Kablo Ihtiyacı

'Elektro Gitarlar' forumunda tunckk tarafından 10 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. tunckk

tunckk

912
    1,174
    9,005
    Arkadaşlar merhaba,
    Kulaklığımın kablosunu uzatıp ses kartıma girmek istiyorum. Ekteki fotoğrafta kulaklığımın jackı ve ses kartına girecek olan uç görünüyor. Yani bana bir ucu fotoğrafta görülen kulaklık jackının dişisi olan ve diğer ucuda yine fotoğrafta görülen uç olan bir çevirici kablo lazım, nette bakındım ama uygun bir ürün bulamadım. Nereden bulabilirim acaba ?

Ekli dosyalar:

2. "3.5mm - TRS çevirici" veya "3.5mm 1/4 TRS çevirici" diye aratırsanız bulabilirsiniz. Örneğin:
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/hosa-3-5mm-trs-1-4-trs-cevirici-adaptor-dd-162385367

Telefon kulaklığınızdaki jakın dördüncü ucundan dolayı işkillendiyseniz ve bu yüzden uygun bir ürün bulamadıysanız, o uç mikrofon ucudur ve çeviric jakı bağlayınca gider. Sorun teşkil etmez yani.

tunckk bunu beğendi.
  3. tunckk

tunckk

912
    1,174
    9,005
    Çok teşekkür ederim.

4. tunckk

tunckk

912
    1,174
    9,005
    Çok teşekkür ederim.

5. tunckk bunu beğendi.
  6. Abi fiyatlar kalitesine göre korkunç pahalı. Böyle bir çevirici jak için kesinlikle altın uçlu çevirici öneririm. Hemen her yerden temin edebilirsin.

tunckk bunu beğendi.
  7. 18 lira ne yahu bir tane çevirici için. Bir buçuk, iki liraya satılıyor sanmıyorum bunların kaliteli olduklarını da.

tunckk bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş