Keman Tavsiyesi

'Diğer Enstrumanlar' forumunda alperasa tarafından 20 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

 1. Merhabalar,

  Keman satin almak istiyorum ama nelere dikkat etmek lazim konusunda hicbir fikrim yok. Ozellikle marka model tavsiyesi yapabilecek varsa sevirim. 500 lira kadar butcem var
   
 2. Nişanlım bi'kaç ay önce başladı çalmaya, hocasının tavsiyesiyle Valencia V160 aldı ve kemandan hiçbir şikayeti yok. Başlangıç için fazlasıyla iyi bir keman olduğunu söylemişti adam, öyle de çıktı görünüşe göre. Biz 350'ye almıştık, biraz artmış fiyatı.

  Valencia V160 - Keman
   
 3. Bence birkaç sene daha bekle,daha iyi tavsiyeler alabilirsin.
   
  gretschci ve Wuthred bunu beğendi.
 4. Hocam bende keman almak niyetindeyim. İnternette 150-200 liraya kemanlar satılıyor, onlar çok mu kötü? Kullananınız var mı? Ayrı konu açmayalım.
   
 5. stradivarius için fena değil diyorlar.
   
 6. Dostum üstte keman tavsiyeleri verilmiş zaten başlangıç için, daha ucuza kaçmak hiçbi' yarar sağlamaz.

  Keman için değil de ud için zamanında niyetlenmiştim, başlangıç seviyesinden daha ucuza bir tane aldığım için alet 6 yıldır yatıyor, akort kulakçıklarının yarısı kayıp, ki kayıp değillerken de hiçbir işe yaramıyorlardı zaten. Elime alasım yok aleti. Bu açıdan bak bir de.
   
 7. 5-6 binlerden bahsediyor internet hocam. O kadar param olsa gitar alırım.
   
 8. Haklısınız hocam. Ama öbür türlü bir iki ay beklemem gerekecek. Şimdi hemen almak istiyordum. Ama dediğiniz gibi olursa tabi o parada kemanda boşa gitmiş olur.
   
  Wuthred bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş