Dede

abicim selamlar AndRoNovA die bir grup çıkmış ne zaman çıkmış kimdir projeler nedir?kayıt söz konusumu?Manisa'da böyle olayı ciddiye alan arkadaşlar görmek ne mutlu yaws..düşünsenize bir afrodizyak,anxiety bu kadar sükse yapamamış hatta pat diye dağılmışlardı.Bir tane göz bebeğimiz Ataraxia vardı oda poplaştı dağıldı umarım Manisa'da Dede ve AndRoNovA gibi gruplar kalıcı olurda konsere izmir'E gitmek zorunda kalmayız.Ayrıca MAYIS'ta direc-t albümü geliooo..Bingöl'den herkese selamlar.

Emre çok hakli.Önemli olan birlikteligimizi devam ettirebilmek ve bu süreç içerisinde olumlu seylere imza atmak.Biraz sabredin...Manisa Rock Ahalisi...

kendinden...

ondan aldım cd yi zaten.o sırada gitaristiniz ayrılmış sanırım.Sadece o kayıtlık çalmış Oktay,şarkılar hazırmış zaten.Atlıkarınca şarkılardan biri

slm millet... grup hakkında çok feci söylentiler var valla bilemiyoruz artıkın..buna bi çare lazım... :) neyse işim şakası benim nickimden tebrik var size onun için yazıyorum...herkesin slmı var...mor ve ötesi de tavsiye edilir yeni albümümü.. görüşürüz:)
merve-ipek-gizem-irem

Geri