Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

istediğimiz gitarları da koyuyoduk buraya değil mi?
o zaman, amanın amman
Rickenbacker 381V60

95Rickenbacker381V69Mapleglo.jpg

Senin değilse koyamıyorsun :)

Yahu markayı ve manyetikleri gördük elhamdülillah :)

İlgincine giden nedir onu merak ettim. Şevket'im tutmaz merak etme :)
Ne bileyim volumu 5e alınca ses kaybetmeden nerdeyse clean alabiliyorsun. Humbuckerını çok başarılı bulmasamda aşırı geniş bir ton yelpazesi sunuyor. Ayrıca ilk defa bir yarı akustik çaldığım için ve sgleri her zaman çok sevdiğimden çok guzel bir hissiyat oluşuyor. Bunlar bir yana nedendir anlamadım berbat bi sustain var. Öyle yani, biraz mutluyumda :D paylaşmak istedim sizlerle.
İyi bayramlar :)

Ne bileyim volumu 5e alınca ses kaybetmeden nerdeyse clean alabiliyorsun. Humbuckerını çok başarılı bulmasamda aşırı geniş bir ton yelpazesi sunuyor. Ayrıca ilk defa bir yarı akustik çaldığım için ve sgleri her zaman çok sevdiğimden çok guzel bir hissiyat oluşuyor. Bunlar bir yana nedendir anlamadım berbat bi sustain var. Öyle yani, biraz mutluyumda :D paylaşmak istedim sizlerle.
İyi bayramlar :)

Sana da :)

Eskiden bir fıkra vardı...
Sevgililer trene binmişler ve tren yol almaya başlamış...
Delikanlı kızın ellerini tutmuş ve çerçevelenecek kadar güzel elleri olduğunu söylemiş.
Ardından saçları, burnu,dudakları için methiyeler düzmüş ve onların çerçevelenecek kadar güzel olduklarından dem vurmuş...
Kız mest durumda, oğlan durmuyor...
Efendim, boynun, omuzların falan derken bir süredir çifti uzaktan izleyen ve sabrı tükenen bir adam çifte yaklaşmış ve "buyrun, geldim!" demiş.
Delikanlı, "Pardon, siz de kimsiniz?" deyince, adam karşılık vermiş : "Çerçeveci!"... :)

Abi çoğu kişi aria diye burun kıvırdığı için öyle yazdım :)
Elimdeki gayet ideal bir gitar.
Sap profili ince, çalım rahat.
Denemeden yargılamamak lazım hakikaten.
Kimseye kulak asma, markaya da takılma kardeşim.
Markalar ticari ; fikirler ise özneldir çünkü..
En güzel gitar senin en çok sevdiğin, en değerli gitar ise üzerinde en çok emek harcadığındır inan bana...:)

Geri