Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

img0033am4.jpg
[/
re teli nerde acaba ?

gitarın başına gelenleri görünce korkmuş harakiri yapıp kendi kendini koparmış olmalı.:)

Arkadaşlar elimde Extreme XEFR50NA var. Gayet güzel bi gitar bana göre, ama sizin de düşüncelerinizi almak istiyorum. Daha çok solo tarzı çalıyorum bunu satıp yerine başka bi gitar mı alsam yoksa bu iyi midir?

Sigmastern demiş ki:
fuckinick demiş ki:
Sigmastern demiş ki:
fuckinick demiş ki:
sigmastern senin gitarın model neydi kardeş?

Diamond series C1
sıfatsız düz c-1 mi oluyor? onlar bolt on değil miydi ya yoksa seninki de mi bolt-on bak kafam karıştı aptal old-om:)

yok benimki bolt on degil. Üzerindede bu kadar yaziyor bende daha fazlasini bilmiyorum ama black jack degil.

Ya bolt thru yada set thru deniliyor o saplara....

Benim bildigim kadari ile Shecterlerde sap govdenin icine 'sokuluyor'. Neck thru degil ama bolt on da degil. Bolt on'daki gibi sap govdede bir yuvaya oturuyor ama bu yuva govdenin icine dogru 'ilerliyor'.... Sapla govdenin temasi Bolt-on a gore daha fazla ve sustaini olumlu yonde etkiliyor...

Yamuluyormuyum acaba :?: :LOL: Yamulduysam duzeltin :LOL:

Set neck'tir o zaman. Ya tek parça olacak ya vidalanacak ya da yapıştırılacak başka bir seçenek yok ki :) En azından varsa bile çok yaygın değildir.

harbiden bu schecter gitarlar bana fazla ucuz geldi, maun gövde, maun sap, set neck sistem, aktif emg ve orjinal floyd rose sadece 800$ ??? kullananlar falan yorumlarını yazsa memnun olurum çok merak ettim şimdi :D

Inu-Tashak demiş ki:
harbiden bu schecter gitarlar bana fazla ucuz geldi, maun gövde, maun sap, set neck sistem, aktif emg ve orjinal floyd rose sadece 800$ ??? kullananlar falan yorumlarını yazsa memnun olurum çok merak ettim şimdi :D
schecter başlığında yorumlar var ve gayet olumlu yönde.

Inu-Tashak demiş ki:
valla bir ara kampanyası vardı bir signature modeli ellerinde kalmış sanırım gitar c-1 hellraiser ın aynısıydı çok tatlı inlayleri vardı siyahtı guitar center 500 mü 550 dolara mı ne satıyordu tonepros maun gül klavye emg 81 85 setneck aleti

fuckinick demiş ki:
Inu-Tashak demiş ki:
valla bir ara kampanyası vardı bir signature modeli ellerinde kalmış sanırım gitar c-1 hellraiser ın aynısıydı çok tatlı inlayleri vardı siyahtı guitar center 500 mü 550 dolara mı ne satıyordu tonepros maun gül klavye emg 81 85 setneck aleti

Holly Roger mı Jolly Roger'mı ne onu diyorsun sanırım. Onda klavye Abanozdu...

Katatonik demiş ki:
fuckinick demiş ki:
Inu-Tashak demiş ki:

Holly Roger mı Jolly Roger'mı ne onu diyorsun sanırım. Onda klavye Abanozdu...
ama onun stoklar tükendi bildiğim kadarıyla

bi arkadasim cogu kisi msn'ye ray-ban damla modeli gozlukle cektirdigi fotosunu koydugu icin msn'sine "ray-ban'i alinca fotoyu koyacam" yazmisti.bende bu basliga uyarliyorum;

gibson'u alinca fotoyu koyacam :)

Geri