Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

thunderhead demiş ki:
Atalay demiş ki:
Vallahi alacağım bu gitardan, tekrar iyi gülerde kullan. Nedense çok içime sindi bu gitar. Manyetik olarak bahsettiğin modeli hiç bilmiorum umarım iyi ton verirler.

Bildigin Dimarzio X2N. Pis metalci isi :LOL:

Abi karışmak gibi olmasın da maple+alder'a X2N tiz kaçabilir bence. Invader daha iyi bir seçim gibi geliyor bana naçizane düşüncem bu efenim :)

düşünceniz doğru efendim :D full maun (bc rich stealth custom) bir gitarda bile inanılmaz tiz sesler veren bu manyetik alder ve maple da neler yapmazki :) sh8 gibi bass karakterli dolgun bir manyetik daha uygun kacıcaktır.ayrıca x2n cok kirli bir manyetiktir ben hiç hazzetmem kendilerinden.thunderhead sesimi duy x2n den uzak dur bence :D

Future_Dreamer demiş ki:
Untouchable demiş ki:
secks demiş ki:
Aile fotoğrafı
img6471qm9.jpg
abi evine bi uşak arıyomusun :roll: ..Şu gitarların kokuları için bedavaya çalısırım valla..off yaa süpeerr ;) 8) :twisted:

Terbiyesizlik diyorum, bir de fotosunu koymuş yahu. Ayıp denen bir şey var.

Yoksam müzik evi mi orası? :roll:

Sonuç; :cry:
ya yok abi ya klonlamış ya da fotokopi çektirmişdir,değilmi? :LOL: :LOL:

masterofpuppetsasd demiş ki:
düşünceniz doğru efendim :D full maun (bc rich stealth custom) bir gitarda bile inanılmaz tiz sesler veren bu manyetik alder ve maple da neler yapmazki :) sh8 gibi bass karakterli dolgun bir manyetik daha uygun kacıcaktır.ayrıca x2n cok kirli bir manyetiktir ben hiç hazzetmem kendilerinden.thunderhead sesimi duy x2n den uzak dur bence :D

Abi aldim bile manyetigi Dr Barlo'dan. Deneyip gormek lazim. Begenmezsem baska manyetik takarim sorun degil yani :)

edit: the jester sanada tesekkurler. Tavsiyelere her zaman acigim :)

Nasılsa bu gitar bir amfiden geçecek. Tizler için o kadar dertlenmeyin, ne de olsa bir ihtiyacı karşılamak için öyle yapılmış bu model manyetikler :p

thunderhead demiş ki:
masterofpuppetsasd demiş ki:

Abi aldim bile manyetigi Dr Barlo'dan. Deneyip gormek lazim. Begenmezsem baska manyetik takarim sorun degil yani :)

edit: the jester sanada tesekkurler. Tavsiyelere her zaman acigim :)

Hayırlı olsun abi umarım memnun kalırsın. Ben de X2N kullanıyorum maun gitarımda süper oluyor vallahi :)

PunK_dREaM demiş ki:
Future_Dreamer demiş ki:
Untouchable demiş ki:
secks demiş ki:
abi evine bi uşak arıyomusun :roll: ..Şu gitarların kokuları için bedavaya çalısırım valla..off yaa süpeerr ;) 8) :twisted:

totoşap yaptım :LOL:

PunK_dREaM demiş ki:
Future_Dreamer demiş ki:
Untouchable demiş ki:
secks demiş ki:

duvardaki süsler de fena değilmiş :)

bide maket mi o gitarlar :D

Geri