Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

halilpazarlama demiş ki:
DaveMustaine_64 demiş ki:
anti-social demiş ki:
steve vai'nin üzerinde s.vai yazan altın künyesi de varmış.sünnette takmışlar bu gitarla beraber.

O adamın böyle bir kültürden geliyor olması lazım gerçekten yoksa bu kadar kıro olunamaz. :mrgreen: Beğenen arkadaşlar beni affetsinler ama JEMlerin çoğu özellikle de bu bir önceki sayfada olan bence biraz kıro :D

80lerin havasında bu tip gitarlar bolca kullanılıyordu.bknz kiss , dokken , poison, mötley crue nun kullandığı gitarlar.steve vaide frank zappa gibi uç bi müzisyenle çalışmış alcatrazla glam hard rock tarzına kaymıştır.bu tip can canlı gitarları kullanması gayet normal.şekli şemali belli olmayan gotik kara kara ceksınları bc richlerdende (ki eskiden en can canlı gitarları yapardı kendisi sonradan deathçi gitarı oldu) pembe bi charvelli tercih ederim.tabi birazda bu zevk kişinin dinlediği müzikle doğru orantılı gelişebiliyo :D yada ben hakkatten çingeneyim :D

valla ben senin kafadanım halilpazarlama :)
çingene forever

dc006.jpg

pirins abimizin gitarı bu :D zenci gitarı...adam iyi müzisyendir ama böyle bir sürü kıro gitarı var. sarı olmasının dışında beni çekemez mümkün değil :LOL:

gey inlayleri de var zaten...gerçek anlamda :D

Geri