Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

İstediğim şeye baya yaklaştı benim gitar, artık buraya koyabilirim :)

Gitar Jackson Kelly Performer (PS6T), Manyetikler Seymour Duncan sh2n - tb4 (JB+Jazz), üzerindeki tek volume 500k push pull, çekince manyetiklerin ikisi de single oluyor... Köprü Gotoh, üst eşik ve de burgular da japon bir ibanezden çıkma...

jacksonps6tts4.jpg

Son hali de budur...

EDIT: Çok daha iyisini çektiğim için resmi değiştirdim.... :)

KoRnoManiac demiş ki:
sen ev adresini versene! :twisted:

satmayı düşünürmüsün? :roll:
hemen üzerime alınayım... :)

Satmayı düşünmüyorum şu anda... Çünkü çok seviyorum gitarımı, gitar bildiğin rahat, modifiye ile artık harika akort tutuyor ve de tonları çok guzel oldu... o manyetiklerin ton aralığı coil tap ile oha derecede geniş...

Satsam elime geçen parayla böyle bir gitar alamayacağımı gayet iyi biliyorum, gitarın ağaç kısmı pek temiz değil, vuruklar var (benden önceki sahipleri vurmuş, ben de vurdum, pek sorun etmem öyle şeyleri açıkçası,11 yaşında bir gitarın tertemiz olması garip olurdu bana göre) , bunlardan deli gibi fiyat kırıcaklar... Adam gelecek bana performer bu gitar, temizleri 300-400 dolar anca eder dicek, ne biliyim JS kelly linkleri falan atacak... Yapılıyor bunlar biliyorsun... Hiç asabımı bozmayayım diyorum açıkçası...

İşin bir diğer yanı, daha hevesimi de alamadım... :) Krom manyetik çerçeveleri ve de tremol-no eklemeyi düşünüyorum.... belki de daha dokunmam bilemiyorum :)

arkadaşlar selam,

hepinizin gitar(lar)ı çok özel güle güle kullanın

ben bi soru sormak istiyorum, gitar yapan bi ustadan bahsediyodunuz fatih usta diye, cok iyimiş hani :D ona nasıl ulaşabilirim acaba? yada baska önerebileceğiniz ustalar varmı, gitar yaptırmak istiyorum da

Flareos demiş ki:
İstediğim şeye baya yaklaştı benim gitar, artık buraya koyabilirim :)

Gitar Jackson Kelly Performer (PS6T), Manyetikler Seymour Duncan sh2n - tb4 (JB+Jazz), üzerindeki tek volume 500k push pull, çekince manyetiklerin ikisi de single oluyor... Köprü Gotoh, üst eşik ve de burgular da japon bir ibanezden çıkma...

jacksonps6tts4.jpg

Son hali de budur...

EDIT: Çok daha iyisini çektiğim için resmi değiştirdim.... :)

Gotoh Floydrose'da tam orjinal yapmış aleti :)

Geri