Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

janmoreye demiş ki:
anatolia999 demiş ki:
SiLeNoZ demiş ki:
RG 550 F00 ile başlıyor. Sanırım 2000 yapımı.

sanırım o gitar 90 yapımı seri numarası toplam 6 haneli midir?
Hocam bilen bilir 1 gram anlamam Ibanezlerden ama en azından fotolarda sapın gövdeye nasıl bağlandığına bak allah aşkına.

90 yili değil çünkü baglanti biçimi janmoreye ninde dikkat ettiği gibi yeni modellerde olan AANJ şeklinde.yani 2000 yili yapimi.arkadas seri numarasini tam olarak koyarsa ayina kadarda soylerim :) marifetmiş gibi :D

Vine_Inlay demiş ki:
Behringer vidyosundaki solo deliymiş ya, helal-pazarlama. =)
orda allahın cezası floyd roseun kurbanı oldum biraz ama yinede fender single kurtardı beni :D behringer ürünlerini ultra G hariç sevmem ama gx 212nin clean soundu mükemmeldi.420 ytlye sattım o amfiyi :( videodaki reverb soundunun en büyük yaratıcısı 2x12" hoparlörlerdir herhalde :D tamamen doğaç :D

sert ton gerektiren şarkılarda ibanez..
ibanezyw0.jpg

ibanez2srn6.jpg

clean ağırlıklı şarkılarda
76 model Amerikan Fender Telecaster :)

fenderste9.jpg

kıyamıyorum aslında fretleri falan eskidi ama o tonu bitiriyor adamı...

OnurBattal demiş ki:
Gitarlarimdan biri olarak 1985 Solak Les Paul Custom w/EMG 81/85

100_1581.jpg
hayatım...
yaşama amacım..
hepsi şu gitarda birleşmiş be kardeşim oha diyorum yani oha ağlıyorum suan kalvyeye göz yaşlarım düşüyüor oha şiir bile yazdım...
solak olmama rağmen sağ calıyorum.. ama bu gitar için solak olabilir OFF :'(

bizim çekirdek aile :D

buda kendi çapımızda bizim gear :D..tabi bazı fotları gördükten sora (1. sayfadan 160a kadar baktım) hevesim kaçmadı deil gitarı alasım gelmio elime :S ama seviorum gitarı cort kx1q ve curbow 5 amfiyi sormayın ampteq :D idare edioz ama marshall gelio 1 haftaya

Geri