Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

BLaCK_MaGiC86 demiş ki:
Öyle gitar mı çalınır yahu :)

valla öyle de güzel çalınıyor ki:

Bu resmi ilk aldığımda arşiv olsun diye çekmiştim. Askısını da takıp oturunca süper rahat oluyor. Sap inanılmaz rahat, V kasa ve Floyd olduğu için Eclipse gibi sustain yok tabi ama çalması inanılmaz keyifli bir alet. Kolay kolay bir daha Ibanez filan almam sanırım, yolum ESP'dir benim.

Bu arada başka SV görmedim forumda yanılmıyorsam, siftah benden olsun.

Vay anasını millet RR kasaları götürmüş ya canım çekti :) Ben de alacam RR,vurcam kırbacı vurcam kırbacı :D

metaldelta300 kardeşim sen satın aldın ha Kramer'ı güle güle kullan...

solitude71 birader sorması ayıp kaç para bayıldın esp'ye?

Pera'da liste fiyatı - gerçi kurlar çok arttı bu hafta - 4000 TL gibiydi ama tamamını nakit ödersen 3600 küsurlara kadar düşüyordu fiyat ama dediğim gibi bu son günlerdeki kur hareketliliği başlamadan önceydi, fiyatlar Euro cinsinden ESP modellerinde. Ben kartla ödedim ikisi arası bir fiyata aldım.

rostocker demiş ki:
Vay anasını millet RR kasaları götürmüş ya canım çekti :) Ben de alacam RR,vurcam kırbacı vurcam kırbacı :D

metaldelta300 kardeşim sen satın aldın ha Kramer'ı güle güle kullan...

solitude71 birader sorması ayıp kaç para bayıldın esp'ye?

kardeşim ben 99 senesinde krameri dolar 1.8lerde gezerken(develüasyondayken) 490$ a almıştım.halada bende mutluyum huzurluyum :)

yorgan hoşuma gitti . golden hardwareli custom bi yorgan.artık pek üretilmiyor sanırsam.sıcak tutmasının yanında kaygan olması ve gece üzerinizden düşmesiyle meşhurdur.bir ara bende kullanmıştım.Güle güle kullan.

Geri