Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

USA Jackson RR1 Ferrari Red :)

100_0393.JPG

100_0399.JPG

100_0400.JPG

100_0394.JPG

Bir de şunların kayıtlarını dinlesek kulaklarımızın pası silinse :D

Bugün Kkv380 için gig bag bakmaya pera kadıköye girdim ve buldum koca case le taşıma kısmından yırttım :D

Girmişken 2x12 ENGL kabinleri bi deneyeyim dedim. 4x12 gayet doyurucuydu fiyatı da 2x12 ye göre makul fakat ben aracımla bir yerden bir yere kabin ve rack sistem + gitarı götürmek istesem 4x12 yalan olur 2x12 bu sebeple halen tercihim. Dikey 2x12 ye mest oldum yatay 2x12 ye göre gayet üstün geldi nedense :)

Mesa 2x12 dikey arıyorum, bulduğumda alıp ses sistemine noktayı koymuş olursam, bu bebeklerin sesini duyma şansınız olabilir ;)

RR1in rengi çok hoşmuş. Pek sevmediğim modeller aslında bunlar her ne kadar randy'nin büyük fanı olsam da ama bu renkle ben bile çalarım bi rr. :)
Güle güle eskitin.

Ben gitarı satın alıp Amerika'daki bir arkadaşa gönderttim, o da buraya getirdi. Ancak rondomusic 130$'a Türkiye'ye kargoluyor. Getirtmek çok kolay.

Agile'ler hakkında çok güzel yorumlar dolanıyor, maddi durum elverirse bir 7 telli düşünüyorum, bu arada stratın strat olduğunu sonradan fark ettim, charvel gibi duruyor :D

Geri