Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Ceriatone ampli ve Fender standart bakımda. Bir sipariş yolda gerisi yeni köşesinde.
Heritage H150cm (2003), Gibson R8 (2011), Fender Eric Johnson (2011), Fender Custom Shop 1960 Ri Ltd (2011), Extreme (Arkadaşın. Bulamadık kendimize bir akustik)

Of abi, bu nedir yahu? Kaç yıllık birikim var orada? Maşallah diyelim, Allah herkese böyle gitar, amfi koleksiyonu nasip etsin. Çok güzel duruyorlar cidden.

IMG_20140709_185245_zpsbf540dcc.jpg

IMG_20140709_185325_zps3d185a71.jpg

Öncelikle güzel dilekleri için herkese teşekkür edeirm, umarım daha iyileri sizlerin olur...Sonrasında Ankara'daki arkadaşlara kapım açık, buyrun gelin birlikte çalalım, muhabbet ederiz, hem de tanışmış oluruz...

En sonunda şu Shocking Pink'i gördük, şehir efsanesine dönmüştü o gitar:) Güle güle kullanın.
Bunu da anlamadım, Ibanez Jem 777SK için gerçekten çok ama çok komik fiyata aldım, bir de millet pazarlık edip, ölücülük yapıp, terbiyesizlik edip, satıcıların canını sıkıyormuş, garip doğrusu...Neyse onların sayesinde benim olmuş oldu, satıcılar adına üzücü ama benim adıma çok sevindirici oldu... :D Bayramda sevgili @OsmanBurak da olacak, gitarı görmek ve denemek isteyenler kendisi ile görüşebilir, benim de merak ettiğim Soldano ile bakalım neler düşüneceksiniz :p...

Ben de su maun Strat nerelerde diyordum.
Hmm...Bu gitar pek bilinmez, Fender in kendi sitesinde bile yok ve bildiğim kadarı ile TRde sadece birkaç tane var, bak kılladım şimdi ajan mısın sevgili @mego1 :cautious: (bu bir şakadır)...Ben benimkini USA'den getirtmiştim...İlk gitarım olması, kendisine has tonları ve tarzım da gereği, resimdeki gitarlar arasında benim göz bebeğimdir, kendisi...:smug:

Sevgiler ve saygılar...

Son düzenleme:
10427313_10154198166995154_6840656650231103495_n.jpg

Epiphone PlusTop:
Blade Texas Pro vardı elimde, satamayınca takas teklifini değerlendirdim. Tele istiyordum ben aslında ama bu geldi, ilk LP olarak sahne işlerine bunu götürüyorum Ibanez riskli oluyor tel kopması vs oldu mu 1 saat kilit alet.

Öncelikle güzel dilekleri için herkese teşekkür edeirm, umarım daha iyileri sizlerin olur...Sonrasında Ankara'daki arkadaşlara kapım açık, buyrun gelin birlikte çalalım, muhabbet ederiz, hem de tanışmış oluruz...

Hmm...Bu gitar pek bilinmez, Fender in kendi sitesinde bile yok ve bildiğim kadarı ile TRde sadece birkaç tane var, bak kılladım şimdi ajan mısın sevgili @mego1 :cautious: (bu bir şakadır)...Ben benimkini USA'den getirtmiştim...İlk gitarım olması, kendisine has tonları ve tarzım da gereği, resimdeki gitarlar arasında benim göz bebeğimdir, kendisi...:smug:

Sevgiler ve saygılar...

Ilk Strat'imi aldiktan sonra gormustum. Sonra vesselam gecen yaz yine bu gitar cok komik fiyata satiliga cikti. Bu sefer ben alamasam da arkadasima aliyoruz derken hoop satildi. Ama bu o degilmis. Sonunda bende ve arkadasim da G&L sahibi olduk. Bir daha Fender'e el surersem bu gitar olur muhtemelen. Ne alt ne de ust serisini istemem. Budur.

Bunu da anlamadım, Ibanez Jem 777SK için gerçekten çok ama çok komik fiyata aldım, bir de millet pazarlık edip, ölücülük yapıp, terbiyesizlik edip, satıcıların canını sıkıyormuş, garip doğrusu...Neyse onların sayesinde benim olmuş oldu, satıcılar adına üzücü ama benim adıma çok sevindirici oldu... :D Bayramda sevgili @OsmanBurak da olacak, gitarı görmek ve denemek isteyenler kendisi ile görüşebilir, benim de merak ettiğim Soldano ile bakalım neler düşüneceksiniz :p...

Sevgiler ve saygılar...

O gitar birkaç sene önce 1700 liraya kadar düşmüştü yanlış hatırlamıyorsam. Satıcısıyla ben de iletişime geçmiştim. Herkes gittigidiyor ya da sahibinden üzerinden GET açılmasını istemiş güven sorunu yaşadığı için, o da kabul etmemişti hiçbirini. "GET" diyeni blokluyordu o derece. Get'e yanaşmayınca da önce gitar, sonra para teklif edenler olmuş. Onlara da aynı cevap tabii. Biz biraz konuştuk ama açıkçası ben de cesaret edemedim, Mersin'de de tanıdık yoktu gitara bakacak, edecek vs. öyle kalmıştı. Siz keyfini sürün, tadına vara vara, teline vura vura çalın:)

O gitar birkaç sene önce 1700 liraya kadar düşmüştü yanlış hatırlamıyorsam. Satıcısıyla ben de iletişime geçmiştim. Herkes gittigidiyor ya da sahibinden üzerinden GET açılmasını istemiş güven sorunu yaşadığı için, o da kabul etmemişti hiçbirini. "GET" diyeni blokluyordu o derece. Get'e yanaşmayınca da önce gitar, sonra para teklif edenler olmuş. Onlara da aynı cevap tabii. Biz biraz konuştuk ama açıkçası ben de cesaret edemedim, Mersin'de de tanıdık yoktu gitara bakacak, edecek vs. öyle kalmıştı. Siz keyfini sürün, tadına vara vara, teline vura vura çalın:)
Son temenni (teline vura vura çalın) pek hoşmuş... :)

Ben de, aslında epey risk alarak aldım, ama ne bileyim bu fiyata olunca risk almaya değer diye düşündüm...Epey bir bakım yapmam gerekecek, ama siz asıl ondan sonra görün, sağolsun sevgili @OsmanBurak da omuz attı, onu bir canavar haline getireceğiz... :cool:

Beware; for I am fearless, and therefore powerful...:sneaky:

Sevgiler ve saygılar...

Geri