Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

SiLeNoZ demiş ki:
Ehehehe pek yerde değiliz 8. kat :)

Bu arada lo pro olması lazım bunun. Pek anlamam ibanezlerden :)

Hocam olmasi lazim diyosan ki gözlerimde beni yaniltmiyosa bu edge yani mumkun degil lo pro degil su anda bende lo pro var gitarda ve gorunus olarak cok alakasiz iki kopru.Ama seri numarisini yazarsan belli olur.

sanirim bu resimle ilgili bi geyik donmustu buna benzer ama burdami muziktektemi hatirlamiyorum.

Fotoğrafları ben çekmedim ama gitarlar benim.

Fender Sambora Strat:

2415930835_465382375b.jpg

PRS Mark Tremonti:

2431860990_e08a568869.jpg

halilpazarlama demiş ki:
taka demiş ki:
BLaCK_MaGiC86 demiş ki:
Abi sen beni kalpten götüreceksin bir gün, teker teker koyar insan şunları 8O

Daha pedalları, amplisi de var bunların. :)

la o gitar öyle dayanırmı duvara , şekil yapayim derken düşecek ne sambora kalıcak ne smith :d sonra görücez forumda alınık 100-150 civarı elektro :D

Bi şey olmaz. :)

Sigorta yaptırdım hepsine. :p

Bi de dalga geçiyor bak... :)

Buradaki gitarları gördükçe içi gidiyor insanın. Durun siz durun şu diplomayı alıp işe bi gireyim de hele, gözünüz gitar görecek işte o zaman :twisted:

BLaCK_MaGiC86 demiş ki:
Bi de dalga geçiyor bak... :)

Buradaki gitarları gördükçe içi gidiyor insanın. Durun siz durun şu diplomayı alıp işe bi gireyim de hele, gözünüz gitar görecek işte o zaman :twisted:

ben onu kendimi bildim bileli söylerim mezun oldum askere gittim geldim 3 ay sonra evleniyorum daha bi olay yok :D her zaman para lazım olan bir şey mutlaka vardır. :D

Harun'cum kendi hayatından örnekler vererek insanları yıldıramazsın :D Kalksın çeyiz parası gitara ver parayı! :D
Yalnız 2 gitar da öyle bi poz vermişki sanarsın feyşın tv'de ki fotomodeller :D
mekan da süper...

Sağlıktan ötesi yalan abi. Şu an dişlerimdeki ağrıları sorunsuz sıkıntısız geçirecek (2 dişe kanal tedavisi lazım) bir doktora bütün ekipmanımı verebilirim abartmıyorum... Sınav zamanı insanı uyutmayan, uyuyabilsen de uykudan uyandıran, yerinden fırlatan ağrıyla uzun bir aradan sonra 4 gündür 24 saat boyunca tekrar baş başayım (Majezik falan hak getire!). Evet bezdim hayatımdan :evil:

Geri