Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

187779SD530843.JPG
[/URL]

bu resimde benden...

ciyzis_kirayzs demiş ki:
ah bir de şu invader ın tonlarını biraz daha toplayabilsem acaba aynı sorun sende de var mı d sonic?? hani bazen kontrolsuz guc guc değildir oluyo.

ciyzis_kırayzs abi EQ sız bende beceremedim toplamayı vallaha :LOL:, mid açıyorum mid bi anda patlıyo, bas açıyorum bas patlıyo...onu tam sınırda tutmak ve tam performans almak için bi boss ge-7 şart bence :) çok seviyorum ama çok sağlam bi manyetik, hi gain için bi emg 81 bide sh-8 çok hoşuma gidiyo :D

halilpazarlama demiş ki:
Dsonic abi sende bu jacksonun beyzı yokmuydu yav ?

yok o RR STD beyaz olan :) ya Harun abi şu benim p90 için konuşalımmı turuncu turuncu ne güzeldi kerata bak ev hasreti çekiyodur sana tam performans vermez şimdi o :D

guitar_lesson demiş ki:
evet aynı ton zaten ama diğer büyüğünde eq ayarı var fazla olarak ve tabiki daha iyi tonlar elde ediyosun.. ama ton aynı ton.. gayette memnunum.. (Metal Muff)

sağolasın hocam bi denemek lazım onu da, boyut süper kullanışlı...

bu arada "avenger" sağol valla ben aldığımda böyle geldi, köprüdeki manyetik de beyazdı ama bu haliyle daha güzel oldu gibi geldi bana...

yok sana p90 :D boss ph al.hem o evini çok sevdi örümceklerin böceklerin arasında gül gibi geçinip gidiyoruz.hem 2 ay sonra evleniyorum beraber yeni bir hayata yelken açacağız.söyle bunları verebilirmisin ona :D

halilpazarlama demiş ki:
yok sana p90 :D boss ph al.hem o evini çok sevdi örümceklerin böceklerin arasında gül gibi geçinip gidiyoruz.hem 2 ay sonra evleniyorum beraber yeni bir hayata yelken açacağız.söyle bunları verebilirmisin ona :D

veririz abi ne tür saadet isterse veririz, hemen alım satıma ilanımı basıyorum; "İST: Alınık/Tak Eş aranıyor(P-90 sever, canayakın)" :LOL:

solitude71 demiş ki:
BLaCK_MaGiC86 demiş ki:
Öyle gitar mı çalınır yahu :)

valla öyle de güzel çalınıyor ki:

Bu resmi ilk aldığımda arşiv olsun diye çekmiştim. Askısını da takıp oturunca süper rahat oluyor. Sap inanılmaz rahat, V kasa ve Floyd olduğu için Eclipse gibi sustain yok tabi ama çalması inanılmaz keyifli bir alet. Kolay kolay bir daha Ibanez filan almam sanırım, yolum ESP'dir benim.

Bu arada başka SV görmedim forumda yanılmıyorsam, siftah benden olsun.

Kardeş SV'den konser resimleri olsun bunlar da

zaten herkes müzisyen bu sitede bi kişiy ibile duymadım daha 300 tane pedal denedim 1 tane pedalla dunyaları seviyorum (anlayana) sahnede dedemi yan cevirsem gitar diye çalarım diyen herkes evinde gül gibi müzisyen ulan çıkında azcık gösterin kendinizi az çok çalın biyerlerde nedir bu pedal prosesör sevdanız çalın artık yeter yahu bırakın alım satımı üretim icra kısmına geçin korkmayın yanlış hatalı çalarsanız küsmeyiz kızmayız size çalın artık yeter of ulan =D

Geri