Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

fender usa lonestar
manyetikler:
Fender Custom Staggared Texas Specials®
Seymour Duncan® Pearly Gates "Plus" Special

fender yjm strat
manyetkler:
2 Dimarzio® YJM
1 Dimarzio® HS-3 Stack

strat2ej.jpg

Fender52 selamlar,

Senin LoneStar stratın pickguardını değiştirdin mi? Biraz daha krem gözüküyor, normalde tam beyaz değildir de ama o kadar da krem değil.

Güzel gözüküyor bence daha güzel belki.

Belki de flaş ve case'in turuncusu etkilemiştir dedim ama o zaman manyetikler de biraz daha krem gözükürdü.

Demek istediğim şu resimle daha açık olacak sanırım: Benimkisi

Meraktan soruyorum. ;)

B

DrB demiş ki:
Fender52 selamlar,

Senin LoneStar stratın pickguardını değiştirdin mi? Biraz daha krem gözüküyor, normalde tam beyaz değildir de ama o kadar da krem değil.

yok değiştirmedim pickguardı ema evet sizin gitarın pickguardından daha koyu beyaz değil benim gitarın üstündekiler

iki gizem yapalım dedik saolsun serkan arkadaşım mit gibi çalışıp resmin orjinalini bulmuş.eeeee artık serkan arkadaşımın çaldığı bara gidip pisuara işerken resmini çekip foruma koymak farz oldu.korkuyorum başka resimlerim çıkacak diye.o zaman gençtip parasızdım , mecbur kaldım...............neyse

iki gizem yapalım dedik saolsun serkan arkadaşım mit gibi çalışıp resmin orjinalini bulmuş.eeeee artık serkan arkadaşımın çaldığı bara gidip pisuara işerken resmini çekip foruma koymak farz oldu.korkuyorum başka resimlerim çıkacak diye.o zaman gençtip parasızdım , mecbur kaldım...............neyse

Geri