Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Benim ki Castilla HM-34 21 perde eski bir gitar. Daha bir örneğine rastlamadım :D Seviyorum ama rahat bir gitar. Çok hafif. Bilen varmı bu gitarı. Nerede üretildiğini bile bilmiyorum :D

Bende de şöyle birşey vardı 1.5 yıl önce Alım Satım forumunda sattım.
prs1.jpg

metalcafe demiş ki:
Benim ki Castilla HM-34 21 perde eski bir gitar. Daha bir örneğine rastlamadım :D Seviyorum ama rahat bir gitar. Çok hafif. Bilen varmı bu gitarı. Nerede üretildiğini bile bilmiyorum :D

Castilla italyada yapılıyor. Benim arkadaşımda da castilla'nın Ovation çakması bi gitarı var deseni böyle duvar kağıdı gibi, elimde şu anda gitar, çok sevdim.

evet srv deydi.ben srv den almadım.asıl sahibinden aldım.evet istanbuldan istemiyordum ama gitarın ve sahiplerinin gerçekten saglam olduğunu öğrenince şehir fark etmedi.

Aslında, buraya resmi koyulan süper ötesi gitarların yanında benimkiler hiç kalır ama olsun; herkesin sahip olduğu gitar en iyi gitardır.
Neyse; işte ekipmanlarım
1990 yılında alınan ilk müzik aletim Casio marka bir org.Zaten müziğe ilgi duymamın sebebi diyebilirim bu orga.
1998 yılında aldığım ilk göz ağrım olan Marina M-30 marka klasik gitarım, 2002 yılında aldığım ikinci göz ağrım Aria Mac_60V marka elektro gitarım,
dsc01401yr5.jpg

2002 yılında aldığım Aria Pro II 30 W lık anfim.
ariaproiiamphiag0.jpg

Bu arada elektro gitarımın tonlarından hiç memnun değilim.Acaba ne gibi manyetikler önerirsiniz.Heavy tonları almak için ne gibi değişiklikler yapmam lazım?(Aslında gitarımı değiştirmek daha iyi ama; ben bu ilk gözağrım olan (tabii elektro gitar olarak :LOL: ) gitarı adam etmek istiyorum)

arkadaşlar bu yazımı dave_mustaine isimli moderator okursa inşallah okur sözüm sana ;

senin sattığın jacksonlar gitarlar vs çok güzel ve özel parçalar eminimki abicim daha sende bi sürüsü vardır buraya resimlerini koyarsam gözümüz gönlümüz açılır aradım ben bulamadım valla :(

Yeni gitarim geldi...

LTD m-107 ( :? ) uzerinde dimarzio air norton manyetik ile.....

Finish icime hic sinmedi... En kisa zamanda zimparalanacaktir...

Govde basswood. Acaba naturel bir vernik atsam basswood bakilasi bir agac midir???

photo0021xe8.jpg

photo0017lf3.jpg

photo0018oq4.jpg

Resimler cikmamis :D

eltidi'yi ebayden uzerinde air norton ile guney afrikali bir heriften 106£ a kazandim :LOL: Ustune 20£ posta parasi 126£....

Yani iki air norton parasina bir gitar almis oldum.....

Aldigim adam guney afrikadaken gitari modifiye ettirmis.....

Orjinal hali H-H konfigurasyonu olan gitari tek manyetikli hale getirmis....

Daha sesini duyamadim (birazdan tel almaya gidiyorum...) ama sap tam sevdigim gibi :)

photo0018nd0.jpg

photo0021ey7.jpg

[/img]

Geri