Cort Turkish Edition

holzeminster cok gereksiz şeyler yazdığının farkındamısın.turkiyede cort a hayır seklinde bir avatar kullanman çok komik geliyor bana.markacılık nasıl salakca birşeyse markaya karsı olmak ta o kadar salakca birşey bence.ortamı gerip durma.mahalle kavgasına dönüyor sayende burası.bu arada bu baslığın forumdaki gerekliliğide tartısılır bence.amac nedir simdi.neden actınız bu baslığı buraya.kime ne faydası olacak bu baslığın ? gitar üretiliyormus zaten olan olmus .neyi konuısuyoruz burada onu anlamıyorum.tamam bravo cort a gitar yaptırmıssınız mı demeliyim.çeğer bu ürünün reklamını yapmak istiyorsanız alım satım a baslık acın.bilgi verin.almak isteyenler buraya basvursun sekilde yazın.burada durmasının bir anlamı yok.gereksiz tartısmalardan baska birşey ıckmıyor burada.

Millet nası sorunlu markalarla şikayetlerini dile getiriyorsa, bende memnuniyetimi dile getiriyorum. Arkadaşım sordu bende somut cevaplar verdim, belge gösterdim tezimi savunmak için, ille belge isteniyo, belge gösterincede reklam oluyo galiba... biz nasıl anlaşcaz peki?, olsun varsın. Sonuçta TE-1 de Cort Custom Shoptan çıkacak, bende bilgilerimi paylaşıyorum.

masterofpuppetsasd demiş ki:
secks demiş ki:
bende bi usa select jackson var, onda da kaplama figürlü ağaç var. el yapımı da değil. moralim bozuldu şimdi, 250 dolar veren olursa alsın gitsin. ama alan da olmaz herhalde bu söylediklerinden sonra.

jackson ke1 e 250 dolar cok...üstünde bi kere ne idi-ü belirsiz bir kaplama var.150 dolar veririm. :D :D
üzerine straplok taktıydım, bi 20 daha verin bari
moon2.gif

cavo doğru söylüyorsun ama ben o avatarı ve o yazdıklarımı markacı olduğum için yapmıyorum (son yazdıklarım artık işin dalgasıydı)... Bu gibi insanlar milletin beynini sömürüyor... şimdi git alım-satım forumuna bi bak oralara... beni anlarsın heralde... Bundan 2 yıl once 200$ a satılan gitar şuan 700-800$'a satılıyor.. peki neden?? Gümüş mü buldular bi tarafında gitarın??

Custom gitarıda bize kataloğa soktuk diye yutturmaya çalışıyolar ya Allah akıl fikir versin...görende her biri Petrucci Steve Vai zannetçek normalleri bitirdiler Customlarla takılıyolar...

Parayı Steve Vai'e bastırsam Steve Vai'in kendi gitarınıda alırım hiç şüphen olmasın ilk başta katalogta turkish edition falan filan atıp tutuyodunuz şimdi baktınız millet öküz değil yemiyo "Custom bu babocan Custom" demeye başladınız...

Yemedik ama...

DreamofStyks demiş ki:
sen olmasan ne olacaktı bizim halimiz? bizi katalog olayına uyandırmasan, yetim hakkına göz dikmiş iblislere "belgeyle konuş" kardeşim deyip zavallı saf yurdum insanının gözünü açmasan, şimdi fidan gibi 18 tane gencin anası "kurtarın yavrumu cortçuların elinden" diye meclis kapılarında yalvarıyordu muhtemelen. türk bayrağının bu şeytan oyuncağına alet olması da cabası, kazayla ellerine değse dinden imandan bile çıkarlardı herhalde. zaten bu çekik gözlüler bizim orta asya'dan düşmanımız da sayılırlar, bunların kucağına oturmuş kişiler var aramızda, üzerimize oynanan çirkin oyunların farkına varalım artık. sakın eksik olma başımızdan, ülkenin müreffeh medeniyetler seviyesine ulaşmak için bu araştırmacı zihniyete ihtiyacı var işte. duyun cortçular, yemedik, yemeyiz de. gidin yunanistan'da oynayın pis oyunlarınızı.

merak ediyorum, siz burada birbirinizi yerken cortun ibanezin patronları yatlarını hangi el değmemiş koya demirletmiş kucaklarında mankenlerle puro tüttürüyordur acaba?

cavo demiş ki:
holzeminster cok gereksiz şeyler yazdığının farkındamısın.turkiyede cort a hayır seklinde bir avatar kullanman çok komik geliyor bana.markacılık nasıl salakca birşeyse markaya karsı olmak ta o kadar salakca birşey bence.ortamı gerip durma.mahalle kavgasına dönüyor sayende burası.bu arada bu baslığın forumdaki gerekliliğide tartısılır bence.amac nedir simdi.neden actınız bu baslığı buraya.kime ne faydası olacak bu baslığın ? gitar üretiliyormus zaten olan olmus .neyi konuısuyoruz burada onu anlamıyorum.tamam bravo cort a gitar yaptırmıssınız mı demeliyim.çeğer bu ürünün reklamını yapmak istiyorsanız alım satım a baslık acın.bilgi verin.almak isteyenler buraya basvursun sekilde yazın.burada durmasının bir anlamı yok.gereksiz tartısmalardan baska birşey ıckmıyor burada.

Kusura bakma ama artik burda da birilerinin sana dur demesi lazim sevgili Cavo.

Birileri cikip aylardir nasil cort propagandasi yapabiliyosa karsidakide bundan hosnut kalmayip istedigi sekilde istedigini yapabilir.

Neden dersen degeri 400-500 dolar etmeyecek kalitede bir gitari dallayip budaklayip 1000 dolara getiren ve cesitli propagandalarla milletin beynine yer eden bir firmaya karsi olmak bir tuketici icin gayet normal ve hakli bir davranistir.
Adam burda binlerce dolar versin gitar alsin. Sonra degisik propagandalar yuzunden adamin gitari yari kalitesinde bile olmayan gitarlarla es tutulsun. Yok oyle. Bana ve benim gibi baska bir tuketiciye yapilan bu tip haksizliga sonuna kadar ben de karsi dururum. Malesefki milletimizde saf ve bu tip propagandalara cok guzel bir sekilde kanmakta.

cavo demiş ki:
markacılık nasıl salakca birşeyse markaya karsı olmak ta o kadar salakca birşey bence.

Ne olursa olsun hickimseye bu sekilde hakaret etme hakkin yoktur. Birileri sana senin soyledigin laflari soylese ne kadar zoruna gider bi dusun. Kaldi ki birkac baslik once hakaret yok diye kendin yazmissin. Ki hakaretin en buyuklerinden birini sen yapmissin.

Birakin herkes kendi markasi kendi gitariyla mutlu olsun. Isteyen gitsin fort forumu kursun isteyen babanez isteyen ender gitarlari forumunu kursun. Kanmak isteyende gitsin babaneze isteyen forta kansin.
Ama arkadaslara tavsiyem gitarlar hakkinda lutfen bilgi sahibi olun.
Babanez gitar alacaginiz zaman gidip sadece babanez tartisilan forumlarda degil tamamen bagimsiz forumlarda teorik bilgi edindikten sonra elinize gercek gitarlari alip en sevdiginizi bulana kadar deneyin. Babanez gitarlarina tapan bi adama gidip ne aliym derseniz tabiki kendi sevdigi kendi hoslandigi gitar modellerini soyleyecektir.
Daha onceki orneklerini de gorduk bu forumda.
2000 dolar uzeri gitar alacagim onerileriniz nedir derken biri prs al demis biri fort al demis biride babanez k7 al demis. Herkes hayalini yazmis, isin garibi 7 tel gitarda var 6 tel gitarda var tavsiyelerin arasinda. Kimi 7 telliden hoslanmis kimi 6 telli prs ten forttan...

Bu olayların neden bukadar büyütüldüğünü anlamış değilim bir türlü...
Bu ülkede artık kimsenin lafına güvenilmeyecekmi? neden bu kadar "hani belge nerde belge" diye tutturuyorsunuz bunuda anlamış değilim...
Böyle bir gitarın yapılması yada yaptırılması imkansız gibimi görünüyor?

Hiçbir provake ve propaganda durumu yok ortada bence.
Gitar geldiğinde isteyen gider dener bakar isteyen yanından bile geçmez.

Saygılar...

Nerden biliyorsun elimize bile almadığımızı? Ben bass gitaristim cort un en baba dedikleri bassları kullandım! kusura bakmayın hepsi de b.k gibiydi!!

Geçen yıl burda 500$ a Ibanez sr790 satmak için kıçımı yırttım 3 ayda satıldı o zamn cortlar aynı paraya peynir ekmek satılıyordu!! Nedenide biz her forumda Ibanez çok iyi demedik bilen biliyordu zaten Ibanez'i...

Bu yılda sr3005 için yırtıyorum...

ortada olmayan gitarı nasıl eline aldın be adam.bırak allah askına ben ne diyeyim sana.önce avaarını düzelt.cocukca işler yapıyorsun.bir daha yazmam ben bu baslığa turkrock ın en sacma konusu oldu artık bu.adamlar yapmıs gitarı olmus bitmiş.alan alsın almayan almasın.geçin bu marka kavgasını artık.

Ağzını topla önce!! ben bass larını çaldım diyorum... zaten yapılan gitar da custom falan değil bildiğin cortun üstüne baskı koyacaklar..

Ayrıca sanane benm avatarımdan ya sana giren çıkan avatar mı?? Avatar hakkında kimseye açıklama yapma gereğim olmamama rağmen bir açıklama yazdım senin o zaman beynin ağar çalışıyor!!

Terbiyemizi bozmadık diye çocuk, salak, aptal, vs gibi bana ve millete laf atmaya hakkın yok haddini aşma!!

holzeminster demiş ki:
zaten yapılan gitar da custom falan değil bildiğin cortun üstüne baskı koyacaklar..

cahil cahil konuşma üretim bandı denen bir kavram var cortun hangi modeli bu renk bu model bu manyetik, kavye sap ve gövdeye sahip de üstüne baskı koyacaklar

bu kadar abuk ve subuğun sentezi cümleler kurarsan sadece çocuk demeleri senin için bir lütuftur bence

cavo demiş ki:
eline almadığı gitara 400$ eder diyen zihniyeti kaale almıyorum.laf salatası yapmana gerek yoktu.

Merak etme hayatinda goremeyecegin kadar cok ve cesitli gitarlari caliyorum deniyorum hergun.

Almissin eline bi koz eline bile almadigi gitara 400 dolar diyen zihiyet diyosun. Niye? Verebilecegin tek cevap o, o yuzden..
Bahsettigim gitarin bu olmayacagini bile anlamamissin.
Bu degil bahsettigim gitar yada gitarlar.
Kac sayfadir takip ediyorum ve senin yazdigin butun gereksiz geyik mesajlari yani senin tabirinle 'laf salatalarini' hic hesaba katmiyorum bile.

Ayica seni dikkate alip sana mesaj yazdigim icin ozur dilerim.

OnurBattal demiş ki:
cavo demiş ki:
eline almadığı gitara 400$ eder diyen zihniyeti kaale almıyorum.laf salatası yapmana gerek yoktu.

Merak etme hayatinda goremeyecegin kadar cok ve cesitli gitarlari caliyorum deniyorum hergun.

Almissin eline bi koz eline bile almadigi gitara 400 dolar diyen zihiyet diyosun. Niye? Verebilecegin tek cevap o, o yuzden..
Bahsettigim gitarin bu olmayacagini bile anlamamissin.
Bu degil bahsettigim gitar yada gitarlar.
Kac sayfadir takip ediyorum ve senin yazdigin butun gereksiz geyik mesajlari yani senin tabirinle 'laf salatalarini' hic hesaba katmiyorum bile.

Ayica seni dikkate alip sana mesaj yazdigim icin ozur dilerim.
:D daha üretilmemiş gitarı eline alamazsın :D laf salatası

Geri