The Madcap ( Glam / Hard Rock )

Bu haftaki videomuz Bon Jovi - Wanted Dead Or Alive canlı akustik performansımız. Dinlerken sesi iyice açmayı unutmayın \m/

İlk singleımız Rock N' Roll Revolution sonunda yayında! 80'li yılların Glam gruplarını dinleyerek büyümüş biri olarak, her zaman böyle bir grupta yer almak istedim. Bu video ile bütün grup arkadaşlarımla birlikte bu hayalimizi gerçekleştirmek üzere ilk adımı atmış olduk. The Madcap'in Rock N' Roll devriminin ilk adımı. Umarım sizde dinlerken bizim kadar keyif alırsınız!

iTunes ( Mastered for iTunes ): [itun.es]
Spotify : [sptfy.com]

Söz- Müzik :
Deniz Sayman
Düzenleme :
Deniz Sayman & Emre Sarıgün & Izgi Gültekin
Yönetmen :
Ahmet Yılmazer
Mix :
Uğur Karaman ( Mirage Studios )
Mastering :
Scott Hull ( Masterdisk Studios )

The Madcap

[www.facebook.com]
[www.instagram.com]
[www.themadcaprocks.com]

Selamlar Cihan'cım. Öncelikle gitar takası mesajlarına ve ondan önce yazdığın birçok mesaja cevap vermediğim için kusura bakma. Ama o kadar çok mesaj yazıyorsun ki inan cevap vermek istemiyorum.

İkinci olarak senin eleştrilerini hiç umursamıyorum. Çünkü kötü niyetlisin. Facebook'da birçok arkadaşımın paylaşımının altına bu videoyu koyup benzer yorumlar yapmışsın. Bu iyi niyetli olamaz, iyi niyetli olsan gelir bana söylersin, videonun altına yazarsın vs. 33 yaşına gelmişsin. Nedir bu kin? Bu kıskançlık?

İlginç yorumuna gelince. Klipler bambaşka fakat blacklight makyajları andırıyor. Ben bu klibi daha önce hiç görmedim ( seninde dün yancısı olduğun arkadşalardan görene kadar görmediğine eminim. ). Reckless Love çok severim özellikle Speedin' ve So Happy I Could Die hastasıyım. Fakat bu şarkıyı spotifyda dinlemiş olmama rağmen sevmemiştim. O yüzden klibini de izlemedim.

Şimdi bu makyaj işi Reckless Love'ın tekelinde mi? Biz ilk yaptık dedik mi? Ben sana 1000 tane blacklight makyajlı klip koyayım mı?

Sen işine bak. Ben işime bakıyorum. Gidip 10.000 kişinin paylaşımına bu kötü niyetli tavrını sergilesen de beni bir nebze üzemeyecek hatta sevindireceksin.

Son düzenleme:
Selamlar Cihan'cım. Öncelikle gitar takası mesajlarına ve ondan önce yazdığın birçok mesaja cevap vermediğim için kusura bakma. Ama o kadar çok mesaj yazıyorsun ki inan cevap vermek istemiyorum.

İkinci olarak senin eleştrilerini hiç umursamıyorum. Çünkü kötü niyetlisin. Facebook'da birçok arkadaşımın paylaşımının altına bu videoyu koyup benzer yorumlar yapmışsın. Bu iyi niyetli olamaz, iyi niyetli olsan gelir bana söylersin, videonun altına yazarsın vs. 33 yaşına gelmişsin. Nedir bu kin? Bu kıskançlık?

İlginç yorumuna gelince. Klipler bambaşka fakat blacklight makyajları andırıyor. Ben bu klibi daha önce hiç görmedim ( seninde dün yancısı olduğun arkadşalardan görene kadar görmediğine eminim. ). Reckless Love çok severim özellikle Speedin' ve So Happy I Could Die hastasıyım. Fakat bu şarkıyı spotifyda dinlemiş olmama rağmen sevmemiştim. O yüzden klibini de izlemedim.

Şimdi bu makyaj işi Reckless Love'ın tekelinde mi? Biz ilk yaptık dedik mi? Ben sana 1000 tane blacklight makyajlı klip koyayım mı?

Sen işine bak. Ben işime bakıyorum. Gidip 10.000 kişinin paylaşımına bu kötü niyetli tavrını sergilesen de beni bir nebze üzemeyecek hatta sevindireceksin.

Cevabın bende sadece tebessüm uyandırdı. kendin demişsin arkadaşların yorumlarının altına bu klibi eklemişsin diye. ben yaptığınız parçaya müziğe bir yorum yapmamışım farkındaysan. Sadece klip olayı cidden ilginc geliyor birde bu soylemin hiç izlemedim demen :) benim gördüğüm olay şudur katılan katılır katılmayan katılmaz. 1 ve 2 arasındaki farkı bulalım mesela :) Bu arada art niyetli hareket etmem için bir nedenim yok ama senin ne niyetle anlamsız şekilde attığım mesajlara karşılık vermediğin cevapları burada bu şekilde söyleyerek de ne şekil bir karakter örneği gösterdiğini görebiliyorum.
1.

2.

Son düzenleme:
Bütün coverlarınızın toplamından daha iyi olmuş.(coverlarda gayet iyiydi) Rahat ve akıcı bir sound, herkes kendisi gibi.
Madcap sahnede iyi görünen bir ekip, dolayısıyla performans videosu çekmek gayet yerinde bir hareket. Klip güzel olmuş.
Umarım çok başarılı olursunuz. Tebrik ederim.

Abi sizinle ilgili tek endişem, ileride (inşallah) hakkınız olan daha güzel yerlere geldiğiniz zaman insanlar "Rising Star'dan sonra hayatları değişti." diyecekler. :) Gerçekten çok iyisiniz, yolunuz açık olsun diyeceğim ama öyle görünüyor ki baya bir açık. :)

Geri