M-audio Fast Track Ii Vs Line6 Ux 1

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda vaibey tarafından 10 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. Özellikle kullanan dostlarımızın yorumlarını bekliyorum. Ses kalitesi, kullanılabilirlik açısından hangisi önerirsiniz. İkisini de aynı miktara alabiliyorum. Baya arada kaldım. M-audio ile ilgili adam gibi kaynak bir türlü bulamadım, ama öneren çok kişi var. UX1'i de herkes tavsiye ediyor sorun yaşayan yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada pc sistemim :Windows 8.1 64Bit i7 3.4ghz 16gb Ram

2. O fiyat aralığındaki ses kartları arasında neredeyse hiç fark olmadığını okumuştum forum kullanıcılarının yorumlarında. İşlevsel olarak farkları yoksa görüntüsü hoşuna gideni al derim :)

3. UX1'i tercih edicem sanırım. Umarım olumlu sonuçlar alırım. Çok teşekkürler :)
    Abi bu arada DBZ yi bugün yorumlarınızın üstüne denemeye gittim. Elimden bırakamadım aleti. Satın aldım/almak zorunda kaldım. Tek sıkıntı nerdeyse 20 kilo bir hardcase verdi yanında.

4. Sonunda iyi bir tercih yaptığın için memnun oldum :)
    Dbz seni asla yarı yolda bırakmayacaktır, emin olabilirsin. Hardcase konusunda yapacak çok bir şey yok, onunla yaşamaya alışmalısın :ROFLMAO:

5. Tam bilmiyorum ama ben de alırken müzik marketti görevli m audio nuyn daha eski bir alet oldugunu soyledıydı

vaibey bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş