U.P.O (Alternatif)

ümit besen demiş ki:
Sesini her türlü unsurunda duyabiliriz. Biz de seni andık, dedik ah Can da olsa ;) Yakında tekrar gideceğiz, o zaman inşallah sen de aramızda olursun.
irtibati koparmayalim cok buyuk işler başaracagiz abi!
202037210322maidennnn7xh.jpg

can yine kırmışsın galiba.. :deli gece gece upo ne halde bakayım diye girdim cem uzadıkça uzamış gördüm forumu..

upo'dan ricam; :ask
bir süprizdir kandırdınız gibi geliyor, inancımı yitirmeden bu hafta yapın da davul mavul ne varsa patlatalım.. :zipla :metalhead

ee ne demişler, herşey insula için :LOL:

bu ne biçim forum yahu.. herkes birbirini tanıyor..e ben de halkın sesi olayım o zaman. deişik bişey yok aslında, U.P.O züper!!

her cumartesi insula, her cumartesi eve dönmeden önce black.. teşekkür ederim vallayi billayi..

ya bırakın ya geliriz de yatarız uyuruz yane en azından ben uyurum hatta kapıya asacam rahatsız etmeyin ide bea :p bi de tabii ki her zamna olduğu gibi heryerde de olduğu gibi iiler hep de öle olacaklar yane konuşmaya gerek yok bea :p

bu arada evet ben kurbana gittim ama sanmayın ki upo yu bıraktım onların programı kaçırdım. olur mu öle şey ben roniyim bi kere o grupta yine gittik yine eğlendik yane daha ne diyim bea

Geri