U.P.O (Alternatif)

Bi baklava için de berabere kalınmaz ki :evil: Haftaya ben de oynayacağım yok öyle :D
Haydi konuya geri dönülsün , dağıtmayalım :p Başarılar

önceLikLe benim için çaLınan faLLing away from me için özeLLikLe teşekkürLerimi sunarım başta tayLan oLmak üzere tüm upo eLemanLarına,bu arada semihcim Love song'dan önce söyLediğin 'günün anLam ve önemini beLirten bi şarkı geLiyo' cümLen de beni benden aLdı vaLLa eheheh :)
süperdiniz yine ne diyeyim? bu arada boynum haLa ayrıyo :)
maç da ayrı bi tuhaftı 1 saat donduk orda sizin yüzünüzden bi de bi işe yarasaydı bari berabere bitmeseydi gerçi uLaş kaçırdığı goLLerin yarısını atsaydı epey bi farkLı bitecekti di mi Lan uLaş,iki bacakLı? :)
neyse güzeL bi geceydi eLLerinize sağLık!
bu arada kübracım gözLerimiz sizi aradı nereLerdesin?

cumartesı cok eglencelıydı..oturma eylemı :LOL: superdı yaa. UPOdan Rolling Stones - Has Anybody Seen My Baby ıstıyoruum. ;) pardon yane!

öncelikle rearviewmirror için tüm pearl jam severler adına teşekkürü bi borç bilirim. (black için daha önce teşekkür etmiştik.) her zamanki gibi çok güzel ve eğlenceli bi gece geçirdim sayenizde.. sandalyede hoplayıp zıplamak konusunda bayaa bi geliştirdim artık kendimi.. (e yaşlandık artık sahne önleri bozuyo bizi :) )

yalnız maç nasıl berabere bitti anlamadım 8O .. siz sanki daha çok gol attınız gibi geldi bana.. gerçi soğuktan popom kadar dimağım da donmuş olabilir eheh..

neyse, uzatmayayım.. cumartesi gecesini bi şekilde bi arada geçirdiğim herkese bu forum aracılığıyla selam ederim, saygılarr :elsalla ..

hoffman demiş ki:
cumartesı cok eglencelıydı..oturma eylemı :LOL: superdı yaa. UPOdan Rolling Stones - Has Anybody Seen My Baby ıstıyoruum. ;) pardon yane!

o zaman ben de u.p.o. dan "one more cup of coffee" istiyorum...yekta'dan one more cup of vodka, sizden de one more cup of "en sevdiğiniz hoffman filmi" istiyorum sayın hoffman :LOL: hadi bakalım!

maçın bedeli de ağır oldu ayrıca. pazar öğleden sonrası sağ yanımdaki bütün eklemlerde ağrılarla uyandım. :( tekrar oynamak için baklavadan daha büyük motivasyon gerekecek sanırım :)

aslan parçasısın hakan sen! ama neresi olduğunu söylemem :) :)

red_mosquito demiş ki:
öncelikle rearviewmirror için tüm pearl jam severler adına teşekkürü bi borç bilirim. (black için daha önce teşekkür etmiştik.) her zamanki gibi çok güzel ve eğlenceli bi gece geçirdim sayenizde.. sandalyede hoplayıp zıplamak konusunda bayaa bi geliştirdim artık kendimi.. (e yaşlandık artık sahne önleri bozuyo bizi :) )

yalnız maç nasıl berabere bitti anlamadım 8O .. siz sanki daha çok gol attınız gibi geldi bana.. gerçi soğuktan popom kadar dimağım da donmuş olabilir eheh..

neyse, uzatmayayım.. cumartesi gecesini bi şekilde bi arada geçirdiğim herkese bu forum aracılığıyla selam ederim, saygılarr :elsalla ..

pearl jam için biz tesekkür ederiz.en sevdiim gruptur benim ama gelen cogu kimse bilmiyor malesef bilseler daha cok calıcaz ama :D bilenler olması güzel tabi..

Mac için evet biz daha cok attık aslında ama bende anlamadım nası berabere bitti :D neyse haftaya artık.

Ayrıca macta bizi yalnıs bırakmayan cefakar taraftarımıza burdan tesekkür ediyorum :)
görüsmek üzere...

ssoresown demiş ki:

Lütfen polemik yaratma :twisted: Şeffaf ve açık ol 8) Öyle 'söylemem' diyerek kafa bulandırma, yakıştıramadım sana 8) Millete bir daha sürekli aydınlık için bir dakika karanlık eylemi yaptırma :!:

Hath...

ssoresown demiş ki:
ehbaa demiş ki:
ssoresown demiş ki:

Lütfen polemik yaratma :twisted: Şeffaf ve açık ol 8) Öyle 'söylemem' diyerek kafa bulandırma, yakıştıramadım sana 8) Millete bir daha sürekli aydınlık için bir dakika karanlık eylemi yaptırma :!:

Hath...

:oops: :oops: :oops:

zuhahaaha puhahahaa muhahaaha ajdmasdnhasjcdnmadhcnakscdasdknaskdsdaskmdhaskcdmkashmdasdhasjdnasjn
:LOL: :LOL: :LOL:

Eray, Lily Allen ve Hoffman güzel yorumlar için tesekkür ederiz. Insula daki seyirci cok güzel yaw ondan oluyo bunlar hep :) Bi de Sertan sayesinde tabi..grupta en sevdiim adam :D

yaa ilk yarı çok slow gidiosunuz ama hareketliii olmak lazım ama ya ;) eheh şaka şaka çok eğleniorus her gelişimizde ;) bu haftada eğlences heralde ;) başarılarınzın dewamını dilerisss :!: 8) ;)

angelofthenight demiş ki:
yaa ilk yarı çok slow gidiosunuz ama hareketliii olmak lazım ama ya ;) eheh şaka şaka çok eğleniorus her gelişimizde ;) bu haftada eğlences heralde ;) başarılarınzın dewamını dilerisss :!: 8) ;)

geçen haftaki setlist'i ben yapmıştım.sanırım o an ki ruh halimi yansıtmışım setliste :D .slow çalmak istemiştim.grup olarak ta slow şarkıları çalmayı çok seviyoruz.ama biraz fazla çaldık herhalde :LOL: .neyse bu hafta telafi ederiz merak etmeyi efendim.

ms_joker demiş ki:
arkadaşlar sizin demonuz var mı ya da myspaceden fln dinleyebilir miyiz?

demo çok yakında :pinokyo :D

Geri