Uçuş Serbest (Ankara)

Yeni Parçalarımız "Uyan" ve "Ne Kadar Para O Kadar Aşk" Uzun kayıt aşamasından sonra myspace'de..
yorumlarınızı bekleriz

ben beklemedeyim işten 10dada çıksan 11 de de çıksam sizi dinlicem bikez daha biraz gözlerim dolarak baya bi gururlaanarak yeniden tebriklerr :!: :!:

angelalternatiffestsonchq0.jpg

ANGEL ALTERNATİF FEST

7 Aralık Cuma ve 8 Aralık Cumartesi Günü Yapılacak Olan Angel Alternatif Fest , Eskiz Rock Bar’da Müzikseverleriyle buluşuyor .
Giriş : 7.5 + 1 İçki , Saat : 16:00 Kapı Açılışı İlk grup Saat:17:15’te sahne alacaktır.

Sahne Alacak Gruplar :
Cuma Günü : Delgadina ( Açılış Grubu), Evil Cats , Tansiyon 12.8 , Uçuş Serbest ve Exe
Cumartesi Günü:Enkaz (Açılış Grubu), İz ,Sertsessiz , 51 Promil ve Nükleer Başlıklı Kız

Sizlerle birlikte olacaktır. Tüm MüzikSeverleri bu grup ve müzik ziyafetine bekliyoruz…

Eskiz Rock Bar ( Inkılap Sokak 6/A Kızılay/ANKARA tel:433 07 01 )

Destekte bulunan Tuborg , Black_art(Gama İş Merkezi 2.kat Kızılay) , Radyo Hacettepe , İnternet Siteleri anatolianrock.com ve hangibar.com , Stüdyo a’dan z’ye teşekkür ediyorum.

Sahne alacak olan grupların bilgilerini aşağıdaki linklerden öğrenebilirsiniz.

Nükleer Başlıklı Kız
www.nukleerbasliklikiz.com
www.myspace.com/nukleerbasliklikiz

51 Promil
www.myspace.com/51promilband

Sertsessiz
www.myspace.com/sertsessiz
İz
www.myspace.com/iztr

Enkaz
www.grupenkaz.anatolianrock.com/

Exe
www.exe.anatolianrock.com

Uçuş Serbest
www.myspace.com/ucusserbest

Tansiyon 12.8
www.myspace.com/tansiyon128

Evil Cats
www.turkrock.com/ftopic28914.html

Delgadina

Ufak Bir Hatırlatma Yapmak İstedim.

Angel Alternatif Fest'in Olduğu Gün Promosyon Olacaktır. 8)

Festival'e Özel Bira Fiyatı 3 Ytl 'dir. :icelim :metal

TÜm Müzikseverleri Hem Yeni Mekanı(Eskiz Rock Bar) , Hemde Ankara Gruplarımızı Desteklemeniz İçin Bekliyoruz...

Geldim ilk defa izledim sizi beste çaldınız mı bilmiyorum ama ilk dinledigim 4-5 şarkı gerçekten süperdi seçim konusunda..Şenliğe falan çıksanız öttürürdünüz parçalarla...Yeni ve ilk defa kullanılacak bir sistemi ile çalmaya çalıştınız.Bence elinizden gelenin en iyisini başardınız.Hakancıım ve diğer arkadaşlar elinize sağlık :)

Dun gelen ve bizi dinleyen az ama öz sayıdaki insanlara tesekkur ederiz. Yeni bir bar, yeni bir ses sistemi, betondan bir sahne, en azından konserden önce 1 kere görmek gerekirdi mekanı ama bu seferlik böyle oldu, bize de ilerisi için güzel tecrübe oldu :)
Yorumların için tesekkür ederiz Bronx, sahnede eğlenmeye çalıştık umarız sizi de eğlendirebilmişizdir, dün bestelere de coverlara da yer vermeye çalıştık, başka konser - programlarda görüşmek üzere..

Günün Haraketli Olan Gruplarından Uçuş Serbest Gelmeyenler İçin Kötü Bir Kaçırış Oldu... Anlayışınız İçin Teşekkür Ediyorum Kardeşlerim.

Ellerinize Kollarınıza Sağlık Uçuş Serbest!

Başarılar Diliyorum

Geri