Gode

Sevgili Caner'in Bugün itibariyle doğum günüdür (5 Temmuz) 40 gün 40 gece kutlamalar devam edecektir haberiniz ola ! 8)

Eşşek kadar adam oldun artık :!:

Not: 14 Temmuz da benim doğum günüm olmakla beraber bu kutlamalar çerçevesinde ayrı bir çadır partisi olarak tertiplenecektir...

İYİKİ DOÐDUN KOÇUM CANER NİCE MUTLU YILLARA.kutlamaları artık sen gelince yaparız :LOL:

herşey gönlünce olsun güzel adam..

mehmetcan senide bir ara görecem ben..döncem ben sana ;)

Arkadaşlar şurda sesimizi cıkarmıyoruz diye tepemize cıktınız ha. Neyse dogum gunu meselesine gelince Caner kardesimi bizzat arayarak kutladım yasgununu. Caner cıksın biraz adamsa, biraz erkekse "Hayır Godet beni aramadı" desin. Buradan, sanal alemden laf atmak kolay..:)

Nesye arkadaslar. Stajımın bitmesine 8 gun kaldı. ARanızda hala beni kanlı, canlı, janti gormeyenler var. Mesela MehmetCan gibi. Kendisine buradan bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Herkes gordu MC kardesim bi sen gormedin. Hatta gecen Umut da gordu, Kutay da gordu. Yakısmıs mıydı bari gencler?? Haberin olsun MC. Sen de ara bi gun, gel yanıma veya geleyim yanına. Sen gormezsen bi anlamı olmaz vallaha...

Aramayan GODE den kastım EVRİM şişkosuydu... Main ŞİŞKO Kıvanç'a bir lafım yok... Zira kendisi beni gününde aradı lakin PİŞKİN evrim ise dün aradı...

BU nasıl SÜRGÜN-POWER bu nasıl yüzük kardeşliği....

Ama durun siz duruun..... Sıra diğer GODE lere de gelecek....

p.s: Bugün hava 213425 derece burada..... Korkarımki eriyeceğim....

Geri